Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki leírná, mi ez a Kathi...

Valaki leírná, mi ez a Kathi Bélás fenyegetéses téma?

Figyelt kérdés
Láttam már több kérdésnél előjött, de még senki sem foglalta össze normálisan az elejétől a végéig. Ismeri valaki a teljes sztorit? Elvileg még a Kiss Jenő is képbe került valahogy a dologban.

2015. jan. 6. 16:09
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, érdekes történet.
2015. jan. 6. 18:19
 12/16 kispeti7 válasza:

A teljes sztori:


A kis blogger patkány, a Pataricza György névre hallgató, arcát és önmagét fel nem vállaló szerencsétlen mindenkit fikáz a blogján.


Amikor Kathi Béla barátnőjét kezdte pocskondiázni, Béla ideges lett és felhívta. A féreg rögzítette a beszélgetést és kirakta a youtube-ra.


Kiss Jenő sehogy sem jön képbe, annál inkább a féreg, azóta már lepattintott ex-menedszere, a Kiss József névre hallgató notórius hazudozógép.


Kiss Józsi utálja a Bélát, mert nem tudta átverni, a Béla nem adott neki ingyen gépeket stb. Már korábban is volt vitájuk, ugyanis véletlenül a trainféreg Pataricza írt valami röhejes edzőterem-ranglistát a blogjára, amiben a Kiss Józsi (Kiss Jenő termeként reklámozott) terme lett a győztes. A Kiss Józsi nagyon vergődött arra, hogy övé a legjobb terem, a Béla meg nem volt túl lelkes ezügyben, főleg, hogy mindneki tudja, hogy ez nevetséges. Ez volt a fő konfliktus, ami miatt a Józsi utálja a Bélát.


Szóval Jószikánk ki akarta csinálni a Bélát és úgy gondolta, majd a Jent nyomja fel a Béla népszerűségi szintjére, mert a Jenpn akart élősködni.


Ezért elintézte, hogy a Pataricza youtube-ra töltött telefonbeszélgetését kirakja az index.hu.


Majd a Kiss Jenő nevében írt a Facebookra egy ájtatos "közleményt" arról, hogy a sport érdeke a legfontosabb és nem szabad ilyen konfliktusba kerülni és a Béla tulajdonképpen egy szar, de a Jenő igazi sportember és ő elintézte, hogy a telefonbeszélgetés lekerüljön a youtube-ról.


Közben Kiss Jenő a Norcic Pro-n versenyzett és fogalma sem volt arról, hogy a "menedzsere" a nevében baromságokat írogat.


Persze amikor ez kiderült a "menedszer" újabb és újabb hazugságokat talált ki, de mindenki tudja, hogy összevissza hazudozik és hogy egy simlis, hazug tetű.


Kathi Béla pedig még népszerűbb lett, mert akármennyire is elvesztette a fejét, tulajdonképpen egy dolgot csinált: kiállt a barátnője mellett.


A Pataricza meg gyorsan minden fényképet eltüntetett a netről, nehogy felismerjék.


Kiss Józsi azóta is azt hazudozza a Pataricza röhejes blogjára hivatkozva, hogy az ő terme a legjobb. (Amihez most már annyi minimális köze sincs Kiss Jenőnek, amennyi eddig volt.)

2015. máj. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, a Train-es gyerek intézte el a politikus faterján keresztül, hogy kikerüljön az indexre a felvétel.


Másrészt meg nem törölt le a netről minden fotót, sőt, azóta egyre többször rakja ki magát:


[link]


Meg van egy kábé 10 ezer fős csoportja, ott is ő az admin a saját nevén, arcképpel.


Egyébként ha megnézed a legfrissebb fejleményeket, abból nem igazán az jön le, hogy a Bélának ez jó, mert akkor nem vergődne, hogy minden eszközzel eltüntesse a beszélgetést a netről.


A termes dolgot mondjuk én sem értem, hogy miért az a terem lett a legjobb. Annyi jobb terem van annál.


A menedzser dolog meg olyan, hogy amcsiban minden híres testépítőnek menedzsere van, aki helyette kommunikál, szóval ennyi erővel akkor egy Phil Heath, vagy Kai Greene sem önmagát adja, hanem más építi fel az imidzsét. Ez egy bevett, jól működő dolog egyébként. Ha Bélának is lett volna egy menedzsere, akkor ez az egész nem is történhetett volna meg, mert az nem hagyta volna, hogy ekkora marhaságot csináljon.

2015. máj. 11. 19:54
 14/16 anonim ***** válasza:

# 12

Jól ferdített story.

2015. máj. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

bocs, ha kicsit off lesz.


eddig nem tudtam, miről szól ez az egész, de most megtaláltam az ominózus fenyegetős felvételt, és meg is hallgattam.


ha jól értem, vki írt egy bejegyzést arról, hogy szerinte Kathi Béla b.nője kokszol, erre felhívta a Béla és kérte, hogy találkozzanak, illetve megfenyegette, hogy megveri/megvereti, meglátogatja a szüleit?


aztarohadt.


eddig sem voltam jó véleménnyel erről a Kathi gyerekről, láttam a BBTV-ben, elég egyszerű( buta) embernek tűnt, de az vmi egészen elképesztő, hogy vki 35-40 éves korában ott tart, hogy meg akar verni vkit a véleménye miatt...

2015. máj. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
17%

vien nem kokszol. Írt az oldalán a kokszról, és az egész ügyről. A női testépítés legeredetibb alakja, és a leghamarabb jutott el oda, ahová felküzdötte magát. Még a sokat sztárolt Toldi Zsuzsa sem ért el olyan hamar sikereket, mint Vivien. Kedves, humoros, őszinte nő. Erkölcsileg messze magasan áll a többiek felett. Nincsenek pasi ügyei, bár több mint egy éve szakítottak Bélával. Nagyon sajnálatos dolog, mert Béla Vivi mellet ért el nagy sikereket az üzletben is. Míg Vivien a hátteret biztosította, addig Béla tehette a dolgát. Ezt itt Budapesten is mindenki látta, és tudta, de sajnos a nő ügyeit Bélának is.

Sajnos, hogy belekerült a pesti életbe, ahol minden számít, csak az erkölcsi értékek nem. Pedig remek ember lenne. JObban tenné, ha kibékülne Vivivel. Együtt annyi midnent elértek, és aki ismeri Bélát, az tudja, hogy hat-hét évet kibírni mellette tényleg cak szeretetből lehetett. :oD Na, a kokszról kanyarodtam ide. :o) Szóval azt kellene látni, hogy kiről beszélünk, és csak akkor és olyat szólni, ami igaz. Ha láttátok kokszolni törvénytelen szerekkel Vivient, akkor elnézést természetesen. De ha nem, akkor ne beszéljünk marhaságokat. Köszi.

2016. márc. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!