Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki leírná, mi ez a Kathi...

Valaki leírná, mi ez a Kathi Bélás fenyegetéses téma?

Figyelt kérdés
Láttam már több kérdésnél előjött, de még senki sem foglalta össze normálisan az elejétől a végéig. Ismeri valaki a teljes sztorit? Elvileg még a Kiss Jenő is képbe került valahogy a dologban.

2015. jan. 6. 16:09
1 2
 1/16 Musclemore ***** válasza:

[link]

Így kezdődött, majd ebből lett a telefonbeszélgetés.

2015. jan. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De miért fenyegette meg? Vagy ezért?? Meg mi van a Kiss Jenővel?
2015. jan. 6. 16:31
 3/16 Musclemore ***** válasza:

Kiss Jenőről nem tudok, h belekerült volna.:D

HÁ'olvasd el. :D

2015. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Elolvastam, ezért nem értem, azt hittem valami komolyabb volt. Jenő meg elvileg valami levelet írt a traines srácnak.
2015. jan. 6. 16:40
 5/16 Musclemore ***** válasza:
Arról nem tudok. :D
2015. jan. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Mintha Oláh Vivit vádolta volna, hogy kokszol (vádolta, hee) és ez nem tetszet Bélának, de konkrétabbat nem tudok, ebbe is csak belefutottam, túlzottan nem érdekel.
2015. jan. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%
A srác megemlítette egy cikkben Béla nője (Oláh Vivien) kokxol (nem mintha nem lenne egyértelmű) és Béla ennyire úgy kiadadt hogy elkezdett hiztizni, nem tudom Béla mit hitt hogy azt hiszik az emberk hogy ők naturálok?!
2015. jan. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Igen, azt.
2015. jan. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Érdekes sztori... De mi van a Jenővel? Azt senki sem tudja? Egy haverom mondott valamit, de nem találja már azt a posztot.
2015. jan. 6. 17:32
 10/16 anonim ***** válasza:
Jenő írt neki levelet, hogy ha szereti ezt a sportot, ne mélyítse a sztereotípiákat a testépítőkről (amúgy szerintem Bélára pont igaz a sztereotípia, na mindegy). Bár olyat is hallottam már, hogy nem is jenő volt, hanem csak a FB oldala üzemeltetője, és jenő nem is foglalkozik FB-al.
2015. jan. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!