Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves vagyok 55 kg 165 cm...

Soos,csaba kérdése:

14 éves vagyok 55 kg 165 cm elszeretnék kezdeni edzeni de nem tudom hogy mit szegyek fehérjét avagy tómegnövelőt esetleg mind kettőt és nem tudom hogy kezdjek neki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 10. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula és Alapismetek.
2015. jan. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 - palilaci - ***** válasza:
100%

Ha izmot akarsz akkor neked tomoget kell novelni. Testepito nyelven tomeg=izom. Ezt ugy tudod elerni, hogy ha megfelelo az etkezesed. A Te esetedben tomegnovelo etrend kell, ami annyit jelent tomoren hogy tuleszed magad es a plusz tapanyagokbol fog a tested epitkezni tehat no a tomeged.

Alapjaraton kell neked

110g feherje (100 gramm csirkemellben van 22gr)

300g szenhidrat (100 gr rizsben van 70gr)

60g zsir foleg telitetlen (hal stb)

Es persze sok sok vitamin es asvanyi anyag ezert erdemes lenne beszerezned valamilyen multivitamint.

Amiket fontos tudnod:

Nem edzes kozben no az izom hanem annak hatasara. Igazabol akkor nő amikor pihensz ezert kell napi 8 orat minimum aludni.

Neked par honapig atmozgato edzesterv kell amit itt [link] meg is talalsz.

Es olvasd el itt az alapismereteket!

2015. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pörölyfej Béla ***** válasza:
100%
2 dolog kell neked: Fegyencedzés, étrend.
2015. jan. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és még valami kell?
2015. jan. 12. 15:51
 5/7 - palilaci - ***** válasza:
100%
Ramirtal itt. Ramirtal facebookon. Feltetted 2x a kerdest. Megmondtuk mit csinalj. Sarga kapszula elolvasasa aztan etrend osszeallitas es kezdo atmozgato/fegyencedzes elkezdese. Gyurjunk is helyetted?
2015. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem kell :D
2015. jan. 12. 19:09
 7/7 A kérdező kommentje:
az majd én csinálom :D
2015. jan. 12. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!