Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan edzek tricepszet...

Hogyan edzek tricepszet konyokfajdalommal?

Figyelt kérdés

Sziasztok 1 hete tesioran meghuzodott a konyokizuletem igy egy hetig nem edzettem a tricepszemet nem nyomtam fekve se stb.Viszont elkezdett fajni a masik is..Figyelek a sulyra a szabalyossagra,a bemelegites megvan es bemelegito kremet is hasznalok.Most kezdtem el szedni az Animal Flexet Collagen Liquiddel.De hogy edzem a tricepszem?mindegyik gyakorlatnal elkezd fajni ahogy elkezdem..1 eve edzek

16/F



2015. jan. 15. 21:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a stabilizálód izmok gyengék. Maradj magas ismétlésszámon.
2015. jan. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Megprobalom .Es ha igy is faj?pihentessem?
2015. jan. 15. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy alapjáraton is fáj-e, vagy csak edzés közben. Ha nagyon tré, pihentesd szerintem. Elvileg teniszkönyök is kialakulhat a túlzott terheléstől, ezáltal a krónikus gyulladástól.
2015. jan. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Alapbol nem faj,ha elkezdem terhelni a tricepszet akkor szokott.Animal flex es collagen tud segiteni? Helyre fog jonni?
2015. jan. 15. 22:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, de ez nem csodaszer, vagy gyógyszer, hanem ízületi tápanyag tartalmú kiegészítő, olyan dolgok vannak bennük, amiket nem igazán tudsz bevinni testépítő étkezéssel, de igazából még a hétköznapi étkezéssel sem. (Hacsak nem jellemző, hogy minden nap esztek kocsonyát). Tehát ezeket amúgy is érdemes használni, legalább kúraszerűen.
2015. jan. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!