Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miert nagyok a melleim?

Miert nagyok a melleim?

Figyelt kérdés
17 eves fiu vagyok es regen kis duci voltam es már már elég szepen lefogytam kivétel a mellemet. 1 eve jarok kondizni illetve futok napi 4-5 km-t. Változást nem látok annyi hogy izmosabb lett de a háj megmaraxt ezert kissé hegyesek. Voltunk orvosnál aki azt mondta ez nem gynecomastia... Nem tudom mit tudok kezdeni hogy lemenjen onnan az a zsír reteg... 65kg 180cm

2015. jan. 16. 22:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
65k 180cm és nagy a melled?:DD
2015. jan. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szedj fel izmot és onnan szálkásíts le, akkor némileg javul.
2015. jan. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen... Magam sem értem
2015. jan. 16. 22:27
 4/11 A kérdező kommentje:
És szalkasítasra miket ajánlassz? Futok meg ugralokotelezek
2015. jan. 16. 22:27
 5/11 Musclemore ***** válasza:

Nyugi, én is mellre hízós típus vagyok.

Hasadon hamarabb látszik a fogyás, de h melled is jó legyen, ahhoz rendesen le kell szálkásítani, DE előbb tömegelj fel.

2015. jan. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat. Tömegeltem es sikerult is feljott rengeteg izom meg persze némi háj is de mostmár le kéne szálkásítanom valahogy mert lassan kondizni is szégyenlek eljarni
2015. jan. 16. 22:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Mondom, szedj fel izmot, súlyzós vagy saját súlyos edzéssel, de a súlyzós edzés hatékonyabb (mármint a konditermi). Ha még innen szálkásítasz marha hülyén fogsz kinézni 60 kilósan vagy az alatt, mint egy éhező. Ahhoz, hogy ne nézz ki anorexiásnak, ahhoz izmot kell építened és utána leszálkásítani, így összességében eléred, hogy kevesebb zsír legyen rajtad, de mégse leszel olyan vékony, alacsonyabb lesz a testzsírszázalékod.
2015. jan. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hat rengeteg izom azt ketlem hogy feljött mert en 182 centi vagyok es 20 kiloval nehezebb mint te,ugyanannyi zsirunk lehet de en se vagyok izmos.


Szalkasitsd le ha zavar,ahhoz dieta kell leginkabb.

2015. jan. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tömegelni azért lenne érdemes, mert ha izom van a zsír alatt, nem lesz olyan szembetűnő hogy hegyes a melled a zsírtól. Kicsit jobban eloszlik, és formát ad neki az izom remélhetőleg.

Szerintem se szálkásíts, tömegelj, csak kevesebb ch-val, hogy ne zsírosodj. Mindig figyeld a tested reakcióit, és állíts a diétádon, így minimalizálható a zsírosodás. Úgy tudod talán legkönnyebben figyelni, hogy 1kg izomnál többet nem fogsz havonta felszedni. Ennél fogva ami azon felül gyarapodás, az zsír. Ehhez állítsd be, és szépen ki fog alakulni.

2015. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ez hormonális rendellenesség(több a női hormonod)-1-2év és elmúlik.az nem zsir-mirigyszövet mint a nők mellében.
2015. jan. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!