Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények? Innovatív módszer...

Vélemények? Innovatív módszer a test formálására! Csak heti 2x20 perc

Figyelt kérdés

Fészbúkon láttam meg ezt a borzadályt:

[link]

Az árait is érdemes meglesni.


"A Speedbody Stúdió most lehetőséget biztosít a speedbody módszer néven ismertté vált edzőrendszer alkalmazására, melynek segítségével, mintegy heti 2x20 perces – tornagyakorlatokkal kiegészített- személyi edzés keretein belül érhetünk el olyan eredményeket, melyek eddig csak hosszú évekig tartó, kemény edzéssel voltak lehetségesek."

"A Speedbody módszer tréning hasonlít a súlyzós, ellenállással szemben végzett gyakorlatokhoz, ám annál sokkal biztonságosabb, gyorsabb és hatékonyabb, emiatt egyaránt használják a prevencióban, rehabilitációban, élsportban valamint a mindennapi edzésekben. Rendszeres használatával olyan teljesítményt érhetünk el, amit máskülönben csak sokévnyi megfeszített munkával tudnánk megtenni."

Ilyesmit a GVH-nak nem kéne büntetnieM

Vagy valami szervezetnek, mondjuk a fogyasztóvédelemnek.



2015. jan. 19. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Butaság. De biztos lesz jövője a lusta emberek miatt
2015. jan. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

TOOOO OLD


"Ilyesmit a GVH-nak nem kéne büntetnieM

Vagy valami szervezetnek, mondjuk a fogyasztóvédelemnek."


Barátom, Te mégis hol élsz? Valami tisztességes, emberközpontú világban talán? Hívj már meg magadhoz. Itt nálam kinyírják az embereket, megtévesztik őket, megbetegítik őket, hatalmas nyereséggel számoló iparok épülnek erre és nem, ez senkit sem zavar mert az emberek figyelme el van terelve erről, akié nincs az pedig részét képezi a gépezetnek.

2015. jan. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Te nem az a paleos tudomány = vallás arc vagy? Jókat írtál tegnap!
2015. jan. 19. 12:17
 4/14 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Ennyiért a hülyének is megéri :D Vegyünk hozzá olyan tapaszt is, amit ha a hasadra ragasztasz, akkor leéget róla a zsírt, és kész is :D Minek ide súlyzó? Baromság az egész :)
2015. jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nem, én a tudomány = vallás = paleó is tudomány = vallás de ettől még jó de nem kőbe vésett = más tudomány sem feltétlen kőbe vésett hiszen = csak vallás arc vagyok.


És sokak szerint f@.sz.ságokat írtam, de azért köszi :)

2015. jan. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Érdekes hogy nem reagáltál azóta...

Csak nem zavarba gyüttél?

2015. jan. 19. 12:47
 7/14 anonim ***** válasza:

Mármint több tucat kérdés közül melyikre nem reagáltam? A fészbúkosokra, valamelyik ittenire?


Tököm tudja már, annyi van, mind hasonlóan értelmetlen.

2015. jan. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Azert nem hülye aki kitakalta.


En nemreg megneztem egy "ultrahangos zsirbontassal" foglalkozo ceg oldalat,ott volt kisbetűvel hogy a kezeles utan 2 heti dietazni kell amit szemelyre szabnak. De amit ott leirtak azok egy jó szalkasitó diéta alapjai voltak..

Erted ha elmegy 2 "ultrahangos zsirbontasra" akkor 1 honalig szalkasito dietan lesz. Persze hogy lefogy pár kilót :D Csak ezt nem a dietanak fogja tulajdonitani.

Gondolom ez ugyanerre a semara epül,biztos hogy itt is adnak etrendet. Az edzes meg kicsit megpörgeti az anyagcseret.

Ezeket úgyis csak pufók haziasszonyok meg tinik hasznaljak akiknek a jó test annyit jelent hogy kicsit fogynak. Arrol hogy izom is kene,fogalmuk sincs.

Es ettől fogyni fognak tehat úgy veszik hogy működik..

2015. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudod te miről beszélek. Hagyd a mellébeszélést, már ott is kifejtettem, hogy rendkívül szrul áll. El is szaladtál gyorsan.
2015. jan. 19. 13:45
 10/14 anonim ***** válasza:

Ennyi erővel te sem linkelted most be melyik kérdésre gondolsz, elszaladtál.. sz.arul áll neked is :D


Egyébként ilyenek vagyunk az életben. Futkosunk.. mondjuk én utálok futni, de akkor is. Néha meg-megállunk, innovációs módszerekkel alakot formázunk kicsit.


Paleós kérdést vagy melyiket keressem?

2015. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!