Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mire számitsak ha gyúrni...

Mire számitsak ha gyúrni megyek? Mik az első tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Gyúrni szeretnék menni, és az első hónapra fizetnék edzőt is. A kérdés adott.

2015. jan. 19. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Valószínűleg edzeni fogtok, mi lenne?

Az összes többi nagyképű f...kalapot sz..d le, te azért mész a terembe, hogy eddz nem azért, hogy bámészkodj.

Jó edzést.

2015. jan. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyből fehérjekoxporcuccot itatnak veled, amitől felfújt műizmaid lesznek, ezek gyúrósok, mit gondolsz?

Amúgy általában mindenki jófej, segít, nem kell félni, király lesz.

2015. jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó persze nem ilyen értelemben tettem fel a kérdést, csak hogy mondjuk az edző mit csinál ilyenkor, illetve hogy más mikor elkezdte és mondjuk nem a haverjaival hanem egyedül ment oda, nem érezte-e magát kellemetlenül, vagy hogy kezdték el. Én csak a hangulat, és a társaság miatt aggódom. Nekem ez fontos ha hosszú távra tervezek.
2015. jan. 19. 22:19
 4/5 Zedricht ***** válasza:
Nagyon jó! A sok nagyképű majd kibeszél a hátadmögött és amikor odaállsz beszarnak.Ennyi.
2015. jan. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Edzéstervet állít össze, étrendet, és mögötted áll amikor csinálod a gyakorlatokat. Ennyi.
2015. jan. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!