Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan készítitek el az...

Hogyan készítitek el az ételt, ha iskolában/munkában többször is kell ennetek?

Figyelt kérdés

Úgy,hogy normálisabban meglehessen kajálni(ne essek már neki késsel meg villával az "uzsis dobozomnak") és még ne is foglaljon sok helyet?

Előre is köszönöm!


2015. jan. 20. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyrost viszek. Megsütöm az eldarabolt csirkét, bele egy tk-s lepényféleségbe, mellé zöldség. Könnyű megenni, finom és tökéletes tömegnövelős kaja
2015. jan. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ó,mondjuk én szálkásítok,ezt lefelejtettem..

De köszönöm a választ!:)

2015. jan. 20. 20:02
 3/6 anonim ***** válasza:
simán kis kockákra vágom a husit, mellé a rizs és egy kis műanyag doboz, meg villa. voilá, és nem zavar, hogy ki mit gondol, nem értem, hogy a szendvics mitől "normálisabb" kaja :D
2015. jan. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kis kocka vagy darált húst sütök, mellé összevágott zöldséget. Villát azért viszek. :)
2015. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én batyuba szoktam vinni kis abált szalonkát, zűdpaprikát, mellé karéj kenyeret, mög egy fej vörös hagymát.


Viccen kívül előre megfőződ, dobozba bele + villa, és megeszed ahol épp vagy. Nem értem hogy enni miért gáz.

2015. jan. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy miért gáz, de sokan annak tartják. A sok tudatlan, az ő véleményük meg nem ér semmit.
2015. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!