Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szinte minden alkalommal...

Szinte minden alkalommal rosszul leszek az edzések alatt, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Elég intenzív saját testsúlyos edzést folytatok a gyakorlatok között fél-1 perces pihenőkkel, de gyakorlatilag minden alkalommal, hosszabb-rövidebb idő után a gyomrom elkezd fájni, és hányingerem lesz.

A dolog független attól hogy mikor és mit eszem, akkor is ez van ha 4-5 órával edzés előtt ettem utoljára, és akkor is ha 2vel.

Abszolút nem tudom mire gondoljak, szeretek edzeni, és érdekel is, és nagyon bosszantó hogy emiatt sokszor hosszabb szünetet kell tartanom, vagy nem ritkán félbe kell hagynom az egész edzést.



2014. febr. 24. 23:56
 1/6 Valter6672 ***** válasza:
Iszol közbe? Mit? Mennyit?
2014. febr. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Edzés alatt nem szoktam. Napközbe általában csapvizet, vagy teát iszom. Arra mindig törekszem hogy a 2-3 liter elfogyjon.
2014. febr. 25. 00:09
 3/6 anonim válasza:
Kondi termekbe ezért raknak ki szőlőcukrot. Egyél pár szemet edzés előtt picivel és közben is, így a vércukor szinted nem zuhan le a terhelés alatt, és nem leszel rosszul. Ha így sem jobb menj el orvoshoz nehogy valami keringési vagy egyéb gondod legyen.
2014. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) erre mindenképp rápróbálok
2014. febr. 25. 00:16
 5/6 Valter6672 ***** válasza:
Esetleg edzés közbe ez izotóniás italt, abba van némi cukor. Próbát megér :) Edzés közbe nekem elfogy mindig 1 liter körül...kortyolgass mindig a sorozatok között, akkro is ha nem vagy szomjas. Ha szomjas vagy, akkor már késő! :)
2014. febr. 25. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az edzettségi,állóképességi szintedhez képest valószínűleg túl intenzív az edzésed,elsavasodsz aztán ez a végeredmény.2-3 perces pihenőkkel csináld,viszont akkor végezz külön kardió edzést hozzá.Vagy maradsz a jelenlegi edzéstervnél és egy idő múlva alkalmazkodni fog hozzá a tested,vagyis megedződsz.
2014. febr. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!