Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért undorodok a rizstől?

Miért undorodok a rizstől?

Figyelt kérdés

Eleinte fél kg rizst is megettem egy nap most 250g-ot nem bírok megenni.

Próbáltam a gerslit a barna rizst ,de az még rosszabb.

Összekevertem már brokkolikrémmel joghurttal ,de nem bírom megenni.



2015. jan. 30. 11:22
1 2
 1/12 anonim válasza:
Dafaq man??? Ne egyél rizst!
2015. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

a shopbuilderen vannak valtozatos etrendek testepitoknek, ott valogathatsz


[link]

2015. jan. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
tanulj meg fõzni.
2015. jan. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Mert ha sokat eszed ugyanazt, ráunsz. A simán megfőzött gyorsrizs szerintem is egy elég unalmas, kevés élményt nyújtó kaja. A gerslit szintúgy jobban utálom. Tanuld meg máshogy elkészíteni a rizst, hogy élvezetesebb legyen, vagy használj más ch forrást (is).
2015. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A 3. kommentálónak üzenem SZAKÁCS vagyok 4 csillagos szállodában!!! Köszi
2015. jan. 30. 13:45
 6/12 anonim válasza:
egyel krumplit, barna kenyeret. ez csak egy mitosz hogy rizsen es csirken kell elni, amit bunny terjeszt.
2015. jan. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem, a rizs amúgy is népszerű a testépítők körében, mert olcsó, könnyű elkészíteni, magas a ch tartalma, és alapvetően finom. Persze rá lehet unni. Érdemes lenne egy jó időre elhagyni a rizst, legalább egy hónapra. Köles, hajdina, krumpli, tészta , bulgur, zabpehely, zabkorpa, bab, lencse, sárgaborsó, szerintem más gabonapelyheket is használhatsz, de nyilván nem cukrozott szemetet, hanem rendes natúr pelyheteket (rozspehely, árpapehely stb...). Szerintem ha egy pár hónapra elhagyod a rizst, utána megint fogod bírni.
2015. jan. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Rendben! egy próbát megér.

Köszönöm

2015. jan. 30. 19:04
 9/12 anonim ***** válasza:
A krumpli szerintem meg egeszsegesebb is mint a rizs. En azt szeretem a legjobban.
2015. jan. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

új receptem van, saját fejlesztés, most minden nap ezt eszem már 1 hete, egyelőre imádom.


serpenyőben kis olajon felteszel pirulni apróra vágott vöröshagymát, mikor már aranysárga mehet rá az apróra(APRÓRA!) szelt csirkemell, mikor az kevergetés közben teljesen kifehéredik, akkor nyakon lehet butítani 1 teljes 140grammos sűrített paradicsomot, ekkor lehet ízlés szerint fűszerezni, nálam ez kakukkfű, fekete bors, 1kiskanál só, oregánó, fokhagyma,

Fedőt rá, esetleg egy 1deci víz mehet bele, aztán kis lángon fődögélhet egy 10-15 percet. Közben a 250gramm brokkolimat turmixgéppel ledarálom, 10-15perc múlva mehet bele a brokkoli, jól el keverni az egészet, aztán megint főhet még egy 10 percet és kész....

a végén az egészet összekeverni a rizzsel, és szerintem nagyon király rizses hús a vége.

2015. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!