Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő étrendbe ti...

Tömegnövelő étrendbe ti milyen zöldséget fogyasztotok?

Figyelt kérdés

Kígyóuborka megfelelő lenne?

190ft-ért veszem darabját és lemértem egy darab 350-400g között mozog. Fagyasztott zöldség elég drága, ezért gondoltam átállok erre. Mi a véleményetek jó lenne?


Azt is leírhatnátok, ti milyen zöldséget esztek és milyen mennyiségben tömegnövelés alatt.



2015. jan. 30. 19:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem igazán értek hozzá, de a kígyóuborka biztos nem alkalmas "tömegnövelésre", gyakorlatilag csak víz és rost az egész (1 kg (!): 150 kcal).

Inkább gyümölcsöket egyél azok táplálóbbak, vagy magas fehérje tartalmú zöldségeket (bab, lencse, stb.)

2015. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

--gömb--


Jó az ubi, én is azt ettem régebben, bár vitaminforrasnak elég szűkös. Rostban szintén nem túl gazdag.


Nemrég szemet vetettem a házunk előtt álló feketefenyőre, azóta ő a vitaminforrasom. Általában 100-150 g-ot nyomok be egy nap, de volt már 350g is.

Ingyé' van a vitamin! :D

2015. jan. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a sárgarépa a legolcsóbb 99ft-ért veszem kilóját. Magas a rosttartalma és finom is mert van benne egy kis egyszerű ch.
2015. jan. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: nyilván nem a fehérjét akarom a zöldségből fedezni :) Ezért is írtam a testépítő topicban, gondoltam itt érteni fogják :)


A zöldségre csak mint rostforrásra tekintek.

Ezért is gondoltam a kígyóuborkára, mert olcsó és nem kel párolni se.


Utolsónak köszönöm, a répa is jó ötlet!


Aki még tud, írjon nyugodtan! :)

2015. jan. 31. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!