Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én vagyok az egyetlen aki...

Én vagyok az egyetlen aki egyre inkább a negatív oldalát latja a testépítésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lassan 2 éve edzek, és egy szó mint száz nagyon megszerettem. De egy olyan világban ahol az emberek nagyja dohányzik, iszik, és pont magasról szarik az étel minőségére (íz mindenek előtt) és persze csak akkor esznek ha éhesek, kicsit kívülállónak érzem magam.


Kezd kicsit elegem lenni abból, hogy nem tudok csak úgy elmenni valahova barátokkal, meg kell terveznem előre. Vagy mondjuk nem mehetek el akkor egy szórakozóhelyre, becsípninegy kicsit, jól érezni magam amikor akarok, mert ha ugye edzés után megyek akkor basz€&&tok a regenerálódást, másnap meg gyök kettő vízzel a szervezetemben nem hinném, hogy jól menne. Ehhez még hozzájön, hogy a testem szeret egyhelyben maradni, nagyon oda kell tennem magam minden téren, hogy fejlődjek.



De persze más szemszögből nézve, egészséges vagyok, napról napra erősebb és az önbizalmam az egekbe szökött (jó azért nem, de ahhoz képest ami volt).


Más nem érezte soha még ezt?

Mondjuk azért tegyük hozza, hogy 18 vagyok, ami most nekem égető probléma az egy nálam 15 évvel idősebbenek full hülyeség. (Bar ki tudja)



Előre is köszönöm a valaszokat és elnézést bármilyen hibáért vagy lemaradt ékezetért, telefonról vagyok.



2015. jan. 31. 01:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
31%
Ha nem terszik ne csináld. Ez ezzel jár
2015. febr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is edzek, bár igazából soha nem határozta meg az életemet és soha nem volt a legfontosabb dolog az életemben. Haverokkal elmegyek heti 3,4 alkalommal edzőterembe, fútni, úszni, focizni, bowling-ozni. Viszont nem élek e miatt olyan feszített életet hogy betervezek mindent előre és kötöm magam hozzá. Én mindig is az voltam aki totál leszarta hogy mit eszik, iszik, nem az érdekel hogy miből van, hanem hogy finom vagy nem finom, lényegtelen hogy egészségtelen, káros, rákkeltő, cukros, zsíros, szénhidrátban szegény vagy gazdag stb stb. Alkoholt soha nem vetettem meg, sem a cigit, persze mértéket tudok tartani, nem rugok be mint a disznó, nem rágom egész nap a cigit, megiszok 2-3 sört, 1-2 rövidet, elszívok mellé 3-45 cigit és kész, persze ezt nem midennap, természetes volt már rá példa hogy több is volt, volt hogy kevesebb is. Ilyen táplálékkiegészítő meg hasonló dolgokat soha nem szedtem/szedek, ennek ellenére azért elég jól látszik rajtam az izomzat, persze ez genetika is, meg nem is vagyok testépítő. Van hogy fordítva élem az életem és nappal alszok, éjszaka vagyok fent, vagy hogy csak minden másnap fekszem le aludni, ez hosszú nyári estéken gyakran előfordul. Egyszer élek, ki tudja meddig, igyekszem kihasználni minden lehetőséget ami adódik és nem vonok meg magamtól semmit, úgy élek mintha mindennap az utolsó lenne. Pl. egyszer nagyapa leszel, mit fogsz mesélni a fiatalkorodról? Hogy a kondiban ültél, tömted magadba a tápszereket, edzettél és kész, külön étrendet terveztél magadnak és ennyi?
2015. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!