Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kiskoromban el volt törve a...

Kiskoromban el volt törve a vállam, emiatt nem tudok nagyobb súlyokat használni. Van megoldás?

Figyelt kérdés
Pl fekvenyomásnál 70kg-nál a vállam rendesen el kezd fájni.Ha nem érezném a fájdalmat akár 85 kilóval is szériáznék ha nem 90-el,de emiatt nem tudok.Próbáltam sok féle képpen tartani,hogy ne fájjon,de eddig még nem sikerült úgy alakítanom az edzést.Valakinek volt már hasonló helyzete? Esetleg valóban nem terhelhetem nagyobb súllyal,anélkül hogy ne fájna? Kérem hozzáértő írjon
2015. febr. 2. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
azért fáj, mer gyenge vagy.
2015. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt ne itt kérdezd biztos választ senki nem tudom adni, ha jót akarsz a válladnak menj el egy orvoshoz és szerintem szedhetnél izületvédőt is.
2015. febr. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem csak a súly növelésével lehet az izomszövetben mikrosérülést előidézni. Kezdetnek én egyből váltanék kézisúlyzós nyomásra.
2015. febr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!