Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi van akkor hogy ha most fel...

Mi van akkor hogy ha most fel akarok üttetni egy tattoot és később el kezdek nőni?

Figyelt kérdés

Most 18 éves vagyok, tartós edzést akarok, még tudom csinálni addig.


Most jelenleg szálkás a testem, arra gondoltam h most fel üttetek egy tattoo-t akkor később ha el kezdek nőni akkor mi lesz a tattoo-val?


Célszerűbb akkor csináltatni tattoo-t mikor már "nagy termetű vagy?" Vagy most is el kezdhetem és későbbiekben nem lesz a tattoo-val baj?!


2015. febr. 3. 14:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van a tatu.

2015. febr. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mi ez? :D nem állatokra vagyok én kíváncsi.. X'D valamit rosszul értelmeztél vagy nem tudom! :D
2015. febr. 3. 15:17
 3/17 anonim ***** válasza:

Csak a "tatoo" szót "tatu"-nak kell kiejteni. A tatu viszont egy állat magyarul. Kis szófordulat. (amúgy tudom, hogy tetkóra gondoltál.)

Viccet félretéve, szerintem kinyúlhat a tetkó, ha nagyon megnősz. De ha lassan tömegelsz, akkor kétlem, hogy előfordul. Ha kokszolsz akkor viszont tuti kinyúlik.

2015. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
hmm.. kockázatos.. :/
2015. febr. 3. 15:28
 5/17 anonim ***** válasza:
Ha nem nősz meg hirtelen, akkor semmi gond. Nem is biztos, hogy nagy marha leszel. Ahhoz kell egy fél gyógyszertár. Naturálban sose leszel túl izmos.
2015. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Creatinnal dolgoznánk, meg talán proteinnel.


Nem rég kezdtem el amúgy, kb 3 hete!

2015. febr. 3. 15:34
 7/17 anonim ***** válasza:
A kreatin az jó, de attól se leszel azért túl nagy. Mindenesetre én várnék a tetkóval. Vagy olyan helyre varratnám amit nem annyira érint a gyúrás. Például nem karra varratnám, hanem a bordám környékére valahova. Vagy a nyakamra.
2015. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A protein por meg csak sima fehérje. Vagyis tápanyag. Attól se leszel Hulk.
2015. febr. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
E mondom lassú tömegelésnél, kiszámolt étrenddel jön havi 1kg eleinte. Ez később lassul. Szóval nem biztos, hogy kinyúlik.
2015. febr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Értem. Hát azért még meg kérdezem az illetőt aki fel varná. Lehet h inkább akkor várok.. :) Bár leginkább attól függ h hogy fejlődök, mert ha látom h csinálom csinálom azt semmi, akkor lehet h fel varrom. De amint látom 3 hete csinálom, és érzem h erőben is más vagyok, meg nőtt is egy kicsit a karom. Kíváncsi vagyok mit tesz a Creatin. :) Sokan mondják h 2x annyi erőt több, meg nősz egy kicsit.
2015. febr. 3. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!