Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezzel a m´dszerrel tényleg...

Ezzel a m´dszerrel tényleg lehet kockahasam?

Figyelt kérdés

[link]


Ha naponta 1x megcsinálom, ha nem is 1, de 2 hónap alatt lehet kkockahasam?



2015. febr. 3. 15:39
 1/9 A kérdező kommentje:
*módszerrel
2015. febr. 3. 15:40
 2/9 anonim ***** válasza:
Én most tartok ezzel a 20 napnál és egész szépen fejlődöm, bár én kicsit többet csinálok már, de olyan 1,5hónap alatt szerintem lehetséges :)
2015. febr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosan miből és mennyivel többet, az egész kb mennyi ideig tart? Nekem kb20 perc volt ma volt az első napom és tetszőleges pihenőkkel (1-3 perc)
2015. febr. 3. 15:42
 4/9 Osynho ***** válasza:
Amennyiben most zsír fedi, úgy a zsír alatt szépen kikockásodik, de látszódni nem fog. Ha most nincs rajta zsír, akkor kockásodhat.
2015. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 kovpet ***** válasza:
91%

Aki látatlanban meghatározott idő alatti biztos eredményt ígér (akármiben), abban nem szabad megbízni.


Megígérhetem, hogy egy óra alatt Ausztriába viszlek kocsival, össze is jöhet, de nagyon nem mindegy, hogy Sopronból kell indulni vagy Záhonyból.

2015. febr. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

így gyorsabban megvan 2.50-től

https://www.youtube.com/watch?v=BnO3nijfYmU

2015. febr. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%

Kovpettel csak egyetérteni tudok, de hozzátenném, hogy ez még a kockáid se feltétlen fogja "vastagítani". Jó hasedzésnek tűnik, de a kockáidra nem "rak" izomtömeget. Kell súly. Az meg persze az alap, hogy a zsírt nem tünteti el - ahhoz diéta kell.


Ettől függetlenül csinálhatod, menjen hozzá szálkásító diéta, úgy lehet kockahasad. De ne naponta, az izmoknak regenerálódni is kell, heti 3-nál ne eddz rá többször.

(Halkan jegyzem meg, ha kockás a hasad, de máshol semmi izom nincs rajta, "az olyan, mint nagy mellek egy kövér nőn - nem számít - ":D

2015. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából nincs rajtam sok zsír, nagyon vékony vagyok. Kevesebb, mint 10 a testzsír százalékom.
2015. febr. 11. 11:00
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már kockahasad lenne.
2015. febr. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!