Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő turmix ötletek?

Tömegnövelő turmix ötletek?

Figyelt kérdés

Hello! Közel 5 hónapja kondizok heti 3-szor 2 órát, szépen felosztva a különböző izomcsoportokat. A fejlődés szemmel is látható, és az erőnlétem is sokkal jobb lett. Mégis azt érzem fejlődhetnék intenzívebben is ami a súlyomat illeti, hiszen 58 kilóról indultam, 63 volt a 3. hónap végére, aztán lebetegedtem enni nem bírtam visszaestem 59 kilóra. Most 61 vagyok a 4. hónapban, de úgy érzem gyorsabban is mehetne a dolog ha több kalóriát és szénhidrátot tudnék bevinni pl. reggel.


A reggeli étkezés borzasztó kín nekem, egyszerűen nem tudok enni ilyenkor, szóval turmixot kéne csinálnom. Van valakinek tuti tippje ehhez?


Félreértés ne essék, szedek fehérje/szénhidrát keveréket, de azt csak edzésnapon kell 2-szer az előírás szerint.



2015. febr. 3. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Rich Piana tömegnövelő turmixa:

-1 csésze zabpehely (ch)

-10 tojásfehérje (protein)

-mogyoróvaj (zsír)

-banán

2015. febr. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:

"de azt csak edzésnapon kell 2-szer az előírás szerint"


Nem, a táplálékkiegészítőket a táplálkozásod kiegészítéseként kellene fogyasztani. Tehát azon a napon, ahol egyébként pl nem lenne meg a fehérjebevitel, mehet protein turmix. Amennyiben anélkül is megvan, nem muszáj. Nincs ilyen megkötés, hogy edzésnapokon 2x kell bevinni, ez nem gyógyszer. :)

2015. febr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A fehérje/szénhidrát keverék az tömegnövelőt jelent? Az csak edzés után kéne, de nem éri meg, jobban járnál, ha fehérjét vennél és edzés után dextrózzal kevernéd, reggel meg zabepehellyel ennéd.
2015. febr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!