Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mitől vagyok állandóan éhes?

Mitől vagyok állandóan éhes?

Figyelt kérdés
Hiába kajálok, rá 5 percre már szinte korog a gyomrom. Egy egy étkezés olyan 35-40 g szénhidrátot, 20 g fehérjét tartalmaz.
2015. febr. 8. 17:45
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Gyors anyag csere is lehet az oka meg még sok más...
2015. febr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem eszel elég zöldséget.
2015. febr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Minden etkezesem tartalmaz kb 50 g brokkolit. Keves?
2015. febr. 8. 21:11
 4/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Hány kg vagy? Milyen magas?

A zsírbevitelt számolod?

2015. febr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, egyrészt kevés, másrészt kéne enni nyers zöldséget is.
2015. febr. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

71 kg vagyok, 180 magas. Zsirt nem szamolom, napi kb 20-30 g mehet be. Tudom hogy ez ugymond keves tomegnoveleshez, de en inkabb szintet tartanek.

Nyers zoldsegnek paradicsom paprika, neha uborka jegsalata szokott menni

2015. febr. 8. 23:42
 7/9 Szintiszoli123 ***** válasza:

Jól körbekérdeztünk már, de még mindig nem tudjuk, mennyi a beviteled, mert nem mondtad, hogy hány étkezésed van egy nap :)

Tegyük fel, hogy 5. Ez 200 gramm Ch-t és 100 gramm fehérjét jelent.

Ha sportolsz, nem gondolnám, hogy 180 centivel 71 kilósan zsíros vagy.

A napi 30 gramm zsír még akkor is viccesen kevés, ha ez csak a nettó, vagyis a hozzáadott zsiradékot jelenti.

Mindegy, nem ez a lényeg. Neked ennyi kell a szintentartáshoz, akkor ebből kell gazdálkodni.

Teltségérzetet a zsiradék, a fehérje, a rost és a folyadékbevitel ad. Vagyis minél rostosabb, minél nagyobb térfogatú CH források, minél több zsiradék, sok rostos zöldség (amit soroltál, az jó), sok folyadék. Első körben ezzel kell próbálkozni.

Ha ez nem segít, akkor lehet tovább vizsgálódni (vércukorszint, stb).

2015. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Heti 4 sulyzos edzes van illetve taposni, futni szoktam gepen atlag 15 percet. Napi 5 esetenkent 6 etkezesem van, ahogy egyetem mellett megy. A zsir natur joghurtbol, turobol, kenyerbol nevitt zsir, a tojasnak nagyon sargajat sem eszem meg.

Koszonom a valaszokat!!

2015. febr. 9. 13:03
 9/9 anonim ***** válasza:
Olaj!
2015. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!