Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy jó TEHÉNtej mentes fehérje turmixot?

Figyelt kérdés

Néztem már a porokat is de mivel azok túl drágák így arra jutottam , hogy inkább házilag készíteném el , néztem már elég sok receptet de számomra nem jók a tejes(tehén tejes) receptek , sőt úgy hallottam , hogy a nyers tojást tartalmú turmixok se az igaziak a vertőzés veszély miatt.

Ha tudtok valami jó turmixot amik megfelelnek az elvárásaimnak kérlek írjátok le.

Előre is köszönöm.



2015. febr. 8. 21:10
1 2
 1/13 Osynho ***** válasza:

Ha el lehetne készíteni otthon a táplálékkiegészítőket, szerinted megvenné őket bárki a boltban? Miért kell turmixnak lennie? Egyél húst, tojást, stb.



Egyébként, ha kiszámolod, hogy egy mondjuk 70% fehérjetartalmú készítmény esetében mennyit fizetsz 1g fehérjéért, rájössz, hogy annyira nem drága az. :)

2015. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
így van, a kiegészítő nem drága, sokkal olcsóbb mint a szilárd kaja... ha fehérjére nincs pénzed, akkor feltételezem rendes étrendre sincs... már pedig akkor az egész kérdéskör totál felejtős.
2015. febr. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igazából rájöttem , hogy nem jól fogalmaztam meg amit akartam , tehát nem szeretnék ilyen mű porokból élni inkább készítenék valami házi turmixot .
2015. febr. 9. 13:52
 4/13 Osynho ***** válasza:
Mitől mű a por és mitől nem az, amit te csinálsz?
2015. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mivel az gyümölcsökből és különféle gabonákból van az meg egy por .
2015. febr. 9. 14:24
 6/13 Osynho ***** válasza:

És ha kiszárítom a növényt és porrá darálom mű lesz?


A gyümölcsökből, gabonákból túl sok fehérjét nem kapsz.

2015. febr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Végül is igaz , akkor tudnál nekem ajánlani valami jófajta fehérje és tömegnövelő port?
2015. febr. 9. 14:47
 8/13 Osynho ***** válasza:

Én csak próbállak rávezetni, hogy pl a fehérje koncentrátumok a tejből különféle eljárásokkal kiszűrik a nem kívánt tartalmakat, marad a tejsavó protein. Ezt otthon nem tudod megcsinálni. Nem mű, attól hogy por. Ilyen erővel a liszt, porcukor, is az (egyébként sok szempontból inkább nevezhetőek műnek, mint egy fehérje készítmény).


Tejsavó fehérje koncentrátumot, izolátumot keress, nagy eltérések nincsenek a márkásak között.


Tömegnövelőt milyen célból fogyasztanál? Csak azért kérdezem, mert tele van cukorral, így maximum edzés utánra ajánlanám.

2015. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Tömegnövelés céljából mivel 50 kg vagyok és 170 cm magas ( 14 évesen ) ezért úgy gondolom szükségem lenne rá.
2015. febr. 9. 16:42
 10/13 Osynho ***** válasza:

Rendes étrendre van szükséged, nem egy raklap cukorra. Amíg nincs kiszámolt és betartott étrend, addig nincs értelme ilyenekre költeni. A napi tápanyagbevitel ami számít.


Olvasd el a sárga kapszulát.

2015. febr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!