Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki tud nekem mondani egy...

Valaki tud nekem mondani egy jó TEHÉNtej mentes fehérje turmixot?

Figyelt kérdés

Néztem már a porokat is de mivel azok túl drágák így arra jutottam , hogy inkább házilag készíteném el , néztem már elég sok receptet de számomra nem jók a tejes(tehén tejes) receptek , sőt úgy hallottam , hogy a nyers tojást tartalmú turmixok se az igaziak a vertőzés veszély miatt.

Ha tudtok valami jó turmixot amik megfelelnek az elvárásaimnak kérlek írjátok le.

Előre is köszönöm.



2015. febr. 8. 21:10
1 2
 11/13 anonim válasza:

nem tudom mért ne lehetne kigyúrni magad a házi turmixoktól..nekem apám 35 éve úgy tett szert 49-es karra hogy reggeli 2zsíroskenyér ebéd amit ép anyám főzött vacsorára meg túrót összekevert nyers tojással(igen nyersel és nem kapot se szalmonellát se semmi nyavalyát,bár házi tojás volt de ez most lényegtelen) meg egy kis cukor... most 51 évesen is olyan karja van hogy csak na pedig már nem edz...


próbáld meg ezt...


tojás+kakaópor+tejpor+túró+zabpehely hidd el meghozza én is ezt iszom 1 éve és egész jó állok... sok sikert ne add fel..

2015. febr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

előző vagyok


csak még annyit hogy én tejet is teszek bele mert attól folyékony...bár ha sokat bírsz enni össze se kell turmixolni csak megeszed,de én azért turmixolom mert nem nagyon bírok(tam) sokat enni és így könnyebb mert nem olyan laktató meg nem is egyszerre kell meginni...

de azért azt is edd meg amit anyád főz reggelire,ebédra,vacsira...

2015. febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Osynho ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy tudja "kigyúrni magát" házi turmixtól. Annyit mondtam, hogy nem tudja elkészíteni otthon pl a tejsavó fehérje koncentrátumot. A házi turmix kaja. És kaja kell a fejlődéshez. Ilyen egyszerű.


Ezeken a "régi szép időkben bezzeg..." történeteken azért mindig jót mosolygok. :)

2015. febr. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!