Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel fejleszthetném, a vádlim?

Mivel fejleszthetném, a vádlim?

Figyelt kérdés
Szeretnék szép lábakat és nekem az nagyon tetszik ha egy lánynak nagyok a vádlijai. Hogyan érhetném el,hogy az én vádlijaim is izmosak legyenek keves ido alatt?
2015. febr. 8. 23:37
 1/8 A kérdező kommentje:
Amugy 12/L vagyok :)
2015. febr. 8. 23:38
 2/8 anonim ***** válasza:
Költözz a 10. emeletre és járj mindig mindenhova lépcsőn.
2015. febr. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3.emeleten lakom,negyedik emeletre járok német órára,minden nap gyalogolok kb. 5 kilometert,mert anyukam nem tud vezetni (neki amugy hatalmasak a vádlijai)
2015. febr. 8. 23:42
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

a combizmokra meg a fenékre menj rá ne a vádlira.

de ha lassan is nő, de edzel rá akkor se hagyd abba,

mert évek múlva szebb alakja lesz mint másnak bármi ami "nagy". -bocs kevés idő alatt, ne is álmodj ilyenekről.

Vagy szteroiddal, de akkor kopasz leszel és férfi hangod lesz és stb.stb.stb. xDDD

2015. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráállsz pl patkára úgy hogy a lábfejed elülső része legyen csak a patkán a sarkad pedig a levegőben és így mozgatod fel-le a sarkadat amíg annyira nem fáj a vádlid hogy nem tudod többször kinyomni magad.
2015. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Vagy sétálj lábujjhegyen az is elég keményen vádlira megy.
2015. febr. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2015. febr. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Hát mivel 12 éves vagy, ezért még nem nagyon fogod tudni növelni. Egyébként van egy olyan gyakorlat, hogy "vádli állva" vagy "pipiskedés".
2015. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!