Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Visszafejlődök, ha 1 hétig...

Visszafejlődök, ha 1 hétig nem edzek?

Figyelt kérdés
Év elején kezdtem el kondizni, és már kezdem is látni magamon a hatását, viszont lebetegedtem és a doki azt mondta, hogy 1 hétig hanyagoljam a kondizást. Nagyon frusztrál a dolog, mert nem akarok visszafejlődni vagy ilyesmi. Nagy baj, ha 1 hét kimarad?

2015. febr. 11. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
dehogy, eszre sem fogod venni.
2015. febr. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Szépen kikúrálod magadat és a jövő hét elején (ami nincs is egy hét) edzel egyet. :D Ennyire egyszerű. Hétvégén még pihensz lábadozol és hétfőn lemész csapatni egy brutálisat a terembe. :D
2015. febr. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Semmi bajod nem lesz belőle. Néha nem is árt egy hét pihit tartani csak úgy, vagy egy hétig nagyon visszavenni a kemény edzésből (tényleg csak könnyű átmozgatást csinálni).
2015. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Pörölyfej Béla ***** válasza:
63%
Nem.
2015. febr. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaaj de jó, csak legyen így, ahogy mondjátok, nem tudom mért, de tényleg nagyon frusztrál, hogy nem tudok lemenni. Ráadásul lázas vagyok, így étvágyam sincs nagyon, meg a sok folyadék eltelít, így az étrendnek is lőttek... :(
2015. febr. 11. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!