Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » CT Fletcher szerint nem...

CT Fletcher szerint nem létezik a túledzés?

Figyelt kérdés
Nektek erről mi a véleményetek? Csak tud valamit, hiszen nem most kezdte.
2015. febr. 17. 09:00
 1/3 Dogmatix91 ***** válasza:
100%
Létezik túledzés. Ő sem teljesen azt mondja, hogy nem létezik hanem, hogy mindenkinek máshol van ez a pont. Én általában heti 3szor guggolok és szinte minden edzésen kap az alsó háti szakasz is rendesen. Hétvégén nagyon ritkán edzem úgyhogy akkor simán kipiheni magát a szervezetem. 1-1 iszonyat brutál edzés után érzem, hogy másnap pihenni kell aztán akkor nem megyek, de ez inkább csak lustaság. :D
2015. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ct fletcher azert mondja hogy elhidd naturálban épitette a fizikumát.

Amugy a letobb ember aluledzi magát. Nem azért mert tul keves gyakorlatot csinalnak hanem tul lightosan tul ritkán.

2015. febr. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

--gömb--


Létezik túledzés, ez nem vitás. Fletcher is valóban csak azt mondja, hogy ez nem egy fix határ, és ez igaz is.

Az egy más kérdés, hogy többtényezős dologról van szó, van mentális oldala is a dolognak.

Bizonyos felállásban hasznot is lehet húzni a túledzésből, én legalábbis ezt teszem a minden nap teljes test edzéssel. Ezáltal ugyanis sokkal nagyobb hatékonyságra tudom kényszeríteni a szervezetem, ugyanakkor számolnom is kell a túledzés tüneteivel.

2015. febr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!