Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha 20 kg-os súlymellénnyel...

Ha 20 kg-os súlymellénnyel fekvőznék, az hatékonyabb lenne, mint simán? Többi lent

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok, szüleim még nem engedik, hogy terembe járjak, úgyhogy még kénytelen vagyok itthon edzeni.

De úgy érzem, hogy a sima fekvőzéstől már nem fejlődök.

Arra gondoltam, hogy rendelek a netről egy ilyen 20 kg-os súlymellényt és azzal nyomnám a továbbiakban. Szerintetek van értelme?



2015. febr. 19. 08:03
1 2
 1/15 Csiß ***** válasza:
Természetesen használ.De egyszerűbb (és olcsóbb) lenne,ha egy zsákot megtöltenél 20 kilónyi homokkal és megkérnéd testvéred / haverod / anyut /aput,hogy tegye a hátadra nyomás előtt :)
2015. febr. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Jó, de ha éppen egyedül vagyok otthon, akkor ezt nem tudom megoldani.
2015. febr. 19. 10:32
 3/15 Csiß ***** válasza:
Szerintem egyedül is megoldható,de nem próbáltam még természetesen :) Szóval ez csak elméleti síkon létezik.
2015. febr. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
súlymellénnyel tudsz húzódzkodni is, guggolni is, rengeteg dolgot tudsz vele csinálni, mindenképp érdemes rá befektetni, fõleg ha komolyan is gondolod az edzést... egy zsák a hátadon közel sem ilyen multifunkciós :)
2015. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem erre felesleges költeni. Egy könyvekkel, vagy bármivel jól megpakolt hátizsák ugyanezt tudja, csak ingyen van! :)
2015. febr. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
csak még egy súlymellény egyenletesen terheli a gerinced, addig egy könyvekkel telepakolt hátizsák nem... elcsúszkál, lehúzza a vállakat, rossz lesz tõle a testtattás, balesetveszélyes.
2015. febr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Pörölyfej Béla ***** válasza:

Ha meghúzod a hátizsák pántját, meg úgy rakod bele a dolgokat, hogy ne csúszkáljon ide-oda és feszesen áll a hátadon, akkor semmi baj nem lesz. Ügyelj rá, hogy nem mozogjon ki sem a zsák és a tartalma. A 20 kilós súlymellény meg nem tart sokáig, az árából meg vehetsz pár tárcsát és belerakhatod egy zsákba. Ne túl nagy zsákot válassz és akkor nem lesz csúszkálás.

Érdemes lenne megtanulnod az egykezes fekvőt, húzódzkodást és az egylábas guggolást. Ha végzel mellé tolódzkodást, hasprést és hidat, akkor pedig teljes a program.

2015. febr. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hátizsák nem jó, fullra telepakoltam és úgy is csak 10 kg volt.
2015. febr. 19. 15:20
 9/15 anonim ***** válasza:
Mit tettél bele?
2015. febr. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Vastag könyveket.
2015. febr. 19. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!