Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjem el?

Hogy kezdjem el?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok és komolyan elkezdett érdekelni az edzés/alakformálas.Szeretnék zsírt égetni illetve izmosabb lenni de csak amíg esztétikus tehát csaj létemre nem akarom magam túlzottan kigyúrni.kérdésem az hogy milyen edzés típust ajánlotok? scitechbol vagy bitechből vásárolják valami étrendkiegészítőt,kreatint,fatcontrollt..stb.??Itthon súlyzózok illetve sífutógépet+szobabiciklit használok.De saját testsúllyal is szoktam edzeni. konditerembe idő hiányában ritkán járok. Szívesen elfogadnék tanácsokat,illetve ha valaki aki jobban ért hozzá írhatna üzenetet mert sok kérdésem van :)

2015. febr. 21. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:

a kérdéseidre a válasz:Sárga Kapszula

ingyen letölthető netről,ha elolvasod minden kérdésedre választ kapsz

2015. febr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy hatekonyan tudj edzeni,tisztaban kell lenned azzal hogy működik a tested,az edzes,az etrend a pihenes..

Ehhez olvasgass a builder.hu női szekciojaban illetve töltsd le es olvasd a kiskonyvet amit az elso emlitett.


Mert jelenlegi tudasszinttel csak kidobsz egy halom penzt felesleges tapkiegekre ed elpazarlod az idod es energiad de eredmeny nelkül. Szerintem nem ezt akarod..

2015. febr. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!