Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jason Blaha's ICF 5x5? Valaki...

Jason Blaha's ICF 5x5? Valaki segítene? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy ideje edzek és ki szeretném próbálni ezt az edzéstervet is, de csak angolul találtam meg. Valaki le tudná írni magyarul az A és a B hétnek a gyakorlatait? Illetve ha valaki próbálta milyen eredményt ért el vele, és mennyi idő alatt?

2015. febr. 22. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Ha a hivatalos oldalat nezed ott vannak a videok. Arrol felismered a gyakorlatokat.


Szerintem k..va jó,bár en 2 honapja csinalom. Ezalatt az alapgyakorlatokban minimum 10 kiloval többel szeriazok es a havi 1 kilo izom is feljött.

2015. febr. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%

Hát nem tudom,de a csávó,aki a videóban vagy sehogy nem néz ki.

Ha ő találta ki,akkor nem csinàlnám:D

2015. febr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel hogy néz ki úgy őszintén? Amúgy sem testépítő... Annyira imádom ezt a logikát... Ha mondjuk Lazar Angelov mondana neked valami égbekiáltó f.aszságot azt elhinnéd, de ha egy átlagember valami hasznosat, azt nem.. Gondolkodni ugye minek, inkább ítéljünk a külső alapján... Gratulálok az értelmi szintedhez utolsó.
2015. febr. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen válasszunk az alapján edzéstervet hogy melyik szarrákoxolot csodagenetikáju profi ajánlja! Ne torodjunk a szakértelemmel meg az edzéselmélettel.

A csávó sohasem csinálta a tervet. Csak megírta mert kértek tőle egy edzéstervet ami a fejletleneknek ad maximális izomnovekedést.

2015. febr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%

Mi a gond?

Én nem fogadok el egy olyantól tanácsokat,aki sosem nézett ki jól!

2015. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Amugy a gyakorlatok:

Squat=guggolás

Bench press=fekvenyomás

Barbell row= döntött törzsű evezés

Shrug=vállvonohatás

Barbell curl=bicepsz egyenes rúddal

Incline curl= bicepsz kezisulyzokkal ferdepadon

Chinups=szukfogasu huzodszkodas

Hyperextensions=hiperhajlitas

Skullcrushers=koponyatoro

Close grip bench press=szukfogasu fekvenyomas

Overhead press=fej fole nyomas

Deadlift=felhuzas


A sulyok ugy mennek hogy 5x5 ugyanakkora sullyal majd kovetkezo edzesen 2.5 kg-ot emelsz

Felhuzas eseten 5 kg-ot

Ha nem megy az 5x5 akkor ujra probalod kovetkezo edzesen ha akkor se megy csokkentesz 10%-ot és ujra felépitkezel.

Az izolacios gyakorlatokat csinald ahogy megy, ha erosodsz az alapgyakorlatokban ezekben is erosodni fogsz.

Egyél rendesen, ez az edzesterv csak kaloriapluszban mukodik jol.

2015. febr. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Oke akkor bombázd szet a karodat 20-30 as ismetlesszammal. Vagy kovesd amit a tapkiegwebaruhaz oldalán látsz.
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Az utolsó jó választ adott, utolsó előtti te meg ezzel be is bizonyítottad, hogy retardált vagy.
2015. febr. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mármint azóta jött egy válasz, természetesen a 68%-os felettire értettem:D
2015. febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

Te kitől kèrnél box tanácsokat Tyson-tól,vagy egy amatőr,névtelen boxoltól?

Ennyit erről:)

2015. febr. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!