Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jason Blaha's ICF 5x5? Valaki...

Jason Blaha's ICF 5x5? Valaki segítene? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Már egy ideje edzek és ki szeretném próbálni ezt az edzéstervet is, de csak angolul találtam meg. Valaki le tudná írni magyarul az A és a B hétnek a gyakorlatait? Illetve ha valaki próbálta milyen eredményt ért el vele, és mennyi idő alatt?

2015. febr. 22. 17:57
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
18%

Ez csak ott hibázik, hogy a box egy teljesítmény alapú sport, míg a testépítés nem. Sőt, maga a testépítés nem is sport.

Ennyit erről;)

2015. febr. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

Itt a tapasztalatról van szó.

Aki sosem nézett ki jól/sosem volt jó abban,amit csinál,annak leszarom a tapasztalatait.


Ez mindenben így van,nem csak a gyúrásban.

2015. febr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Még jó hogy mondtam is, hogy ő nem testépítő, inkább erőemelő. Ők meg tojnak rá, hogy néznek ki.

Erőemelésben meg a súlyához képest átlag felett van.

Meg talán nem csak a külsőségeket kéne nézni, a csávónak nagyon nagy tudása van, plusz az őszinte véleményét mondja, nem nyal senkinek. (az előző csatornáját szét is perelte néhány tápkieg gyártó, mert nem volt olyan véleménnyel a termékükről, mint ők akarták volna).

2015. febr. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

Sosem volt jó formája,akkor mièrt kéne elfogadnom a gyúrós tanácsait?

Nem értem mi ez a támadás-.-

2015. febr. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ben Pakulski is Branch Warrentől kérte a tanácsokat, hogy olympia top10 legyen. Véletlenül sem a tampai egyetem kutatóitól.


Dan Duchaine is 125kiló volt és romszáraz amikor megírta az Underground Body Opust, meg persze Hany Rambod sem egy kövérkés arc és nem a világ legjobb edzője.


Olyan kibszott hlye vagy és nagyképű Isten barma.

2015. febr. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A boxos témára reagálva tyson edzőjétől kérnék tanácsot.

Az hogy lehet maximalizálni az izomnovekedést az ismert tanulmányokból meg gyakorlatból.

Attol mert valaki 10 evet edzett szarul de jo a genetikája es megy a kox ezert jol nez ki attol lehet akármennyi tapasztalata nem ért hozzá.

Mellesleg ezt itthagyom [link]

2015. febr. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Helyes táplálkozással, követve az edzéstervet (korábban leírta vki, és elég jól), rendesen kajálva ezzel szerintem ki tudod hozni magadból a maxot.

Havi 1 kgnál többet amúgy se érdemes felszedni, mert afölött 100% hogy zsír jön rád.

2015. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
ha a testépités nem sport akkor mi?
2015. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!