Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jól teszem hogy nem hallgatok...

Jól teszem hogy nem hallgatok azokra akik állandóan negatívat mondanak az "eredményeimről"?

Figyelt kérdés
Lassan több mint 1 éve edzek, 1 év alatt nem lehet sokmindent elérni, de nekem picit szerencsém van, könnyen jön rám izomzat szerintem már látszik rajtam, igaz vékony vagyok de szálkás.. viszont van pár ember aki állandóan csak negatív dolgot mond nekem,hogy ezt egy gyerek is megcsinálja, nem látszik semmi, nincs is semmi izom rajtam (lehet amúgy hogy igazuk van, de én látom magamon hogy változtam) és ezek inkább motiválnak mármint, csak azért is megyek és csinálom. mi a véleményetek? nektek volt ilyen helyzetetek?
2015. febr. 22. 19:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Jól csinalod.
2015. febr. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!