Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fehérjepor rossz?

A fehérjepor rossz?

Figyelt kérdés

A szüleim teljesen belém nevelték, hogy az ilyen szintetikusan előállított fehérjeporok, illetve egyéb készítmények károsak, impotenciát okoznak, mindenféle mellékhatásaik vannak. Természetesen ezzel együtt meg is tiltották nekem, hogy használjak bármi ilyet is.


Az az elvük, hogy csakis olyan dolgot egyek/igyak, amiről pontosan tudom, hogy mi van benne, amit megrágok, ami jól esik, hiszen az az egészséges.


Próbáltam nekik magyarázni, hogy nem állnak távol a szóban forgó termékek például baba tápszerektől, amiket persze előszeretettel alkalmaztak nálam is, mikor annak volt az ideje, ám ezzel sem sikerült meggyőznöm őket.


Tisztában vagyok azzal, hogy amit szüleim állítanak, tévhitek, de valamiért belül mégis úgy érzem, hogy nem merném kipróbálni.

Annyiszor mondták el nekem, hogy szinte teljesen bedőltem nekik, holott a dolgok nem úgy vannak.



2015. febr. 24. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
a tejsavófehérje rohadtul nem szintetikus... a sajtgyártás egyik mellékterméke.
2015. febr. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magyarázd el nekik a készítését, illetve a különbséget a szteroidok, hormonális hatóanyagú készítmények és táplálék kiegészítők között.
2015. febr. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szüleod tudjak mi van pl a virsliben,kolbaszban,kenyerben?
2015. febr. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A baj az, van néhány ember akinek mondhatsz akármit, úgyis a maguk igazát hangoztatják. Egyél tojást meg csirkét, rosszabbúl nem jársz és anyukádék is megnyugodnak.
2015. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Musclemore ***** válasza:

Magyarázd el, h összekeverik a cúnya steroidokkal.

Van 1 cikk a bodybuilderen, azt mutasd meg nekik.(szülőknek, egy szülőtől)

2015. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!