Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó lesz diétának ha egész nap...

Jó lesz diétának ha egész nap salátát eszek csirkemellel plusz emellett egy komolyabb étkezés és edzés után feherje+valamennyi gyors ch?

Figyelt kérdés
2015. febr. 24. 20:08
 1/7 anonim ***** válasza:
persze, tökéletes, csak akkor ne a testépítés kategóriában írogass, mert ennek ahhoz semmi köze.
2015. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha diétáról van szó és megvan a megfelelő fehérje(gramm), minimális chval akkor mi a gond?
2015. febr. 24. 20:21
 3/7 anonim ***** válasza:
nem írtál semmit, hogy fogyni akarsz, vagy nőni, a minimális chból gondolom, hogy fogyni, de zsírokat is kellene fogyasztani, valamint a kérdésből az sem derült ki, hogy bármi megvan, csak, hogy salátát meg csirkét eszel... ezzel nem tudunk mit kezdeni, ha nem adsz át információt, akkor hogyan elemezzük azt?
2015. febr. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi a cél? Mert étrendnek (igen ezt jelenti a diéta) nem lesz jó ez, ha tömegelni akarsz.
2015. febr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A diéta étrendet jelent,rendben 3as.

Na szoval százhúsz, úgy gondoltam, hogy a nap nagy részében zöldségeket(paradicsom uborka saláta stb) eszek csirkemellel, plusz edzes után feherje+ch.

És tudom, hogy ez nagyon keves ch ezért gondoltam, hogy ezek mellett még egy "teljes étkezés" - t beiktatnék. (ez ami éppen itthon található étel lenne)

2015. febr. 24. 22:15
 6/7 A kérdező kommentje:
Gyengébbek kedvéért irónia volt az első mondatom.
2015. febr. 24. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Írd be google-be, hogy "diéta szó jelentése".
2015. febr. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!