Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egészségesen lefogyni?

Egészségesen lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

182cm magas és nagyjából 85kg vagyok, szóval kicsit túlsúlyos, és igazából nem is külső miatt, hanem inkább a mozgékonyság és egészség szempontjából szeretnék lefogyni.

Nagyon szerettem régen "gyúrni" itthon, tényleg addig csináltam amíg már gyakorlatilag nem bírtam aztán este megint nekiálltam, mellette meg fizikai melót(maszekba) és rendes állásom volt gyárba, de az előbbi kettőt hirtelen hagytam abba és mivel szeretem a hasam előtte nem de most már látszik rendesen. Mivel régen nem úgymond "tudatosan" edzettem meg kajáltam most segítséget szeretnék kérni, hogy hogyan kajáljak meg edzek.

Tudom, hogy 70%ban az étrenden múlik az egész de nincs pénzem a mindenféle egészséges kajára pedig azt enném legszívesebben mert valahogy érzem, hogy ez a sok bolti csomagolt szar szinte méreg már.

Szóval :

- Kaját, hogyan osszam el napi szintre miből mennyit és miket kell betartani?

- Ilyen bolti csomagolt porokat meg ilyen-olyan cuccokat eszem ágában sincs szedni, szóval inkább természetes dolgokat kajálnék, még ha nincs is olyan hatása mint annak lenne.

- Mennyit edzek naponta ilyen étrend mellett, hogy ne izomból hanem csak zsírból fogyjak? (főleg a combom, csípő és has tájékán van a felesleg)

Válaszokat köszöntem!



2015. márc. 3. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:

google-->alapismeretek shop.builder, (cikksorozatot elolvasni)

google-->sárga kapszula(ebookot elolvasni)

google-->szálkásító étrend shop.builder.

2015. márc. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Osynho ***** válasza:

- Az egészséges kaja olcsóbb lenne, mint a bolti csomagolt méreg

- Az "ilyen bolti csomagolt porok" nem mérgek, sokkal inkább természetesek, mint amit étel néven eddig ettél. Olvass utána, hogy mi micsoda.

- Súlyzós edzés hasznos, ha meg szeretnéd tartani az izmokat, mellé valami közepes intenzitású aerob mozgást lenne célszerű betenni. Biciklizés, futás, úszás, stb.


+ Az első hozzászóló ajánlásait csak támogatni tudom, sokat segítene, ha elolvasnád ezeket.

2015. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Zsír! Köszi szépen, utána olvasok ezeknek a fehérjéknek meg ilyeneknek!
2015. márc. 3. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!