Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek melyik a legnehezebb...

Nektek melyik a legnehezebb időszak a tömegelés vagy a diéta?

Figyelt kérdés
Nekem a tömegelés mert a sok evés eléggé megterhelő :) De szerencsére már csak 1 hónap minden igaz 95 ig megyek fel :)
2015. márc. 3. 16:33
 1/5 Osynho ***** válasza:
66%
A diéta sokkal rosszabb. Megszokod a felpörgetett anyagcserét, eszel, mint a barom, mindig jóllakott vagy, edzés után érzed, ahogy szinte belefolyik a táplálék az ereidba. :D Ezután kell váltani visszafogottabb kajálásra.
2015. márc. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
én tömegnövelésnél is diétázom
2015. márc. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Osynho ***** válasza:
66%
Jogos. :)
2015. márc. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tömegelés...egyszerűen gusztustalan, hogy állandóan tele vagyok, fetrengek mint egy darabszar :'D. Szóval inkább maradok annál hogy havi 0,5-1kg gyarapodás, többnek úgy sincs értelme.
2015. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nekem a tömegelés megoldott mert iszom a kaját, meg már nem is kell annyi. Diétára meg nem volt szükség.


Szóval egyik sem :D

2015. márc. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!