Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egyetemista vagyok, nem...

Egyetemista vagyok, nem otthon lakok. Hétköznap diétázom, csirkehusi, halacska, zöldség, rizs gyümik stb. , hétvégén viszont -amikor vagy a Barátom Családjánál vagyok/alszok, vagy pedig nálunk- nem tudok így étkezni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A Barátom Anyukájának csak nem mondhatom, hogy ezt nem eszem meg, azt nem eszem meg, így édesség kivételével, főzelékek, tészták. Becsúsznak. Ez nagyon nagy akadály, hogy az álomalakomat elérjem? Természetesen heti 3x kardio, sulyzós edzés mellett.
2015. márc. 3. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Önmagában nem, nyilván lassítja a fogyást, de ez attól függ mennyit eszel hétvégente. Segíthetne, ha pl nem ennél köretet.
2015. márc. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
You are fucked. Viccet félretéve, az adagok a fontosak, nem muszáj két tányérral enni mindenből.
2015. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg fogsz hízni. Én is így jártam. Pedig csak egész nap salátát ettem. Aztán este jött anyukám, a babfőzelékkel meg egyéb házi koszttal és süteményekkel. Aztán már nap közbe is azt ettem. Lány vagyok, azt mondták nyugodtan tömegelhetek, úgyse hízok meg nagyon, mert alapvetően elég vékony vagyok, zsírt állítólag nehezen raktároz a szervezetem, attól se kell félnem, hogy túl izmos leszek, stb. Ehhez képest úgy meghíztam, mint egy disznó. De mire leszálkásítottam legalább került rám némi izom. Azóta nem csak salátát eszek, hanem van KISZÁMOLT étrendem és néha lehetne félrekajálni, csak NEM ÁLLANDÓAN.
2015. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egesz nap csak salatan elni...sajnos lehet nem a fogyast tudjuk azzal elerni, hanem epp az ellenkezojet. Azon az allasponton vagyok, hogy a tudatos, napi 5x etkezes fontos, a feher husok, zoldsegek, minimalis szenhidrat, tobb feherje. ( ez lenne az etrendem az edzes mellett ) Sutemenyt, edesseget nem eszek, egy szo, mint szaz en csupan masfel naprol beszelek, amikor 1-2 "csunya" dolgot eszek, amit probalok elkerulni. Ez alatt ertem a tesztat, fozeleket, panirozott husikat. Igy is ez a velemenyed Utolso? Ugyanis a valaszodat olvasva, mintha mas kerdesere irtad volna a kommentedet.
2015. márc. 5. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!