Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy itt ált...

Miért van az, hogy itt ált mindenki fikázza a tömegnövelőket (pl. jumbo), és nem ajánlják, mégis a legismertebb netes rendelő oldalon az összes toplistát vezetik?

Figyelt kérdés

A legtöbben veszik, a legtöbben ajánlják, a vásárlói vélemények is ált. jók, hogy hatásos, újraveszik (szóval nem is az van h csak egyszer próbálta és nem jött be), stb.

Itt meg én még csak fikázást olvatam róluk, hogy kidobott pénz, semmit nem ér, cukor cukor cukor, blabla...


2015. márc. 3. 23:31
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Amúgy nekem kajak most esett csak le, hogy ez trollkodás. :D
2015. márc. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:
8. Kipróbáltam, azért mondom, hogy nem értem a sok kritikát. Azt hozza, amit vár tőle az ember, nyilván nem tiszta izomtömeget.
2015. márc. 3. 23:49
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Már elnézést, de "TÖMEGNÖVELŐ"-t te is tudsz keverni. Megfogsz egy 1 kg fehérjét és összekevered 3-4 kg dextrózzal avagy szőlőcukorral. Aztán teszel hozzá egy kis kreatint. Hogy minné ocsóbb legyen egy sima kreatin monohidrát is megteszi. Ha ezekben csodát vársz akkor jó vásárlást.
2015. márc. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:
Ki vár csodát? Mondom, hogy azt kaptam, amire számítottam. fejlődtem tőle, nőttem tömegben (izom is, zsír is persze).
2015. márc. 3. 23:58
 15/32 anonim ***** válasza:
Nem azzal van a baj hanem mit mennyiért. Akik nem használnak tömegnövelőt azok is ezeket megisszák edzés után, de annyi különbséggel hogy tudják mit mennyiért! E mellé úgy is kell fogyasztani fehérjét. Szóval mennyi is az italod edzés utánra?
2015. márc. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:
Mit mennyiért? Nekem nem gond kifizetni az árát, nyilván akinek igen, az nem ezt veszi, és kotyvaszt otthon magának. Valószínű ár-érték arányban nem a legjobb, de ilyet állítani, hogy semmit nem ér, meg kidobott pénz... Ennyi erővel akkor ne vegyünk drága cipőt se, ott a kínai, cipő-cipő.
2015. márc. 4. 00:13
 17/32 anonim ***** válasza:
90%

Nah mivel itt sötétség uralkodik a kis fejecskédben segítek röviden, tömören, mert fáradt vagyok, beteg, és aludni kell:


A dzsámbó pont azért rossz, amit az utolsó hozzászólásban leírtál. Jött a tömeg, meg kicsi zsír is. Az átlag fajankó napi 2x tolja a cuccot, még pihenő napokon is 2-3 kanállal alkalmanként. Ez a szervezetnek egy shit tonn of cukor, amivel nem tud semmit se kezdeni. A cukornak (pontosabban a dextróznak) kizárólag edzés után van értelme, hogy visszatöltse a kimerült glikogénraktárakat. Ekkor is 30-50g bőven elég belőle. Most fejből nem tudom az adagolását, mondjuk azt hogy ezen az értéken belül mozog.


Viszont amikor nem edzés után használod, akkor ugyanezt a cukrot nem tudja hova tenni a szervezeted, és az erős inzulinreakció mellett szépen egyből elraktározza neked. Avagy instant zsír lesz belőle.

Így remek dolog amikor a sok könnyen hízó endomorf, meg szintén viszonylag könnyen tömegelő mezomorf nyomja magába a sok cukrot (ektokon kivül én senkinek nem ajánlanám). Nagyon szépen néz ki a hirdetésben hogy 3 hónap alatt 6, meg 8 kilót szedett fel a használó. Csak annak több mint a fele kizárólag zsír.


Ez a legfőbb probléma vele. Azon kívül drága, felesleges, és jobban jársz anyagilag, és minőségileg ha megveszel egy normális fehérjét, és dextrózt mellé.


Nem ciki, kezdőként én is bedőltem, megvettem, ez van. Azt veszed amit eléd tolnak, hogy jó. A tápkieges boltnak és cégeknek meg csak az a lényeg hogy menjen a cucc. Úgyhogy ne hivatkozz ilyenekre hogy "jaj mert ti itt biztos jobban értetek hozzá mint a profik"

Minket nem fizetnek azért hogy mást mondjunk mint a valóság. És itt van a kutya elásva.


cakát!

2015. márc. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

17. Na ez az, te alapból hülyének nézed a vásárlót, és szerinted majd pont az endomorf meg a mezomorf veszi, hát nem.


Mindig leírják, hogy kinek szánják, a nehezen hízóknak és a gyors anyagcseréjűeknek, ektomorfoknak.


Ha ennek ellenére megveszik a gyorsan zsírosodók, az az ő bajuk. De hadd vegye már meg, akinek szánják. Itt is általában nagyon soványak, nehezen hízók kérdezik, hogy jó-e ez, hát nekik igenis jó.

2015. márc. 4. 00:23
 19/32 A kérdező kommentje:

Magamból kiindulva:

Világéletemben sovány voltam, igazi ektomorf, állandóan ezzel cikiztek, hogy kivoltak a csontjaim. 182 cm 65 kiló. Enni nem tudtam egyszerűen nem volt étvágyam. 10 év alatt semmit nem híztam. Ezért is nem értem sosem, hogy ilyennek minek mondják, hogy az étrendet kell rendbetenni, ha egyszerűen nem csúszik le több kaja, mert behány, akkor nem!

Ezután elkezdtem de nem szedtem semmit így max. 3-4 kiló jött fel pluszba, szálkás voltam, de sovány, ennyi.


Elkezdtem szedni a jumbo-t/jumbo proft vegyesen, megettem jópár vödörrel (semmi mást), a kajám nem változott, ugyanolyan keveset eszem (szóval az is hülyeség hogy rendes étrend nélkül a tápkieg semmit nem ér), és mégis 3 év alatt 68-ről 95 kilóra mentem fel.


Jó nem úgy nézek ki, mint egy testépítő, (mondjuk szépen látszik, aminek látszani kell) és nem is kockás a hasam, de nem is ez volt a cél. Mégis azt mondják rám, hogy gyúrós, és még senki nem mondta, hogy dagadt, pedig szerintetek akkor csak cukrot tömtem magamba, és még csak cukorbeteg sem lettem.

2015. márc. 4. 00:35
 20/32 A kérdező kommentje:
Ja az kimaradt, hogy 3 éve rendszeresen is gyúrok mellette.
2015. márc. 4. 00:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!