Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy itt ált...

Miért van az, hogy itt ált mindenki fikázza a tömegnövelőket (pl. jumbo), és nem ajánlják, mégis a legismertebb netes rendelő oldalon az összes toplistát vezetik?

Figyelt kérdés

A legtöbben veszik, a legtöbben ajánlják, a vásárlói vélemények is ált. jók, hogy hatásos, újraveszik (szóval nem is az van h csak egyszer próbálta és nem jött be), stb.

Itt meg én még csak fikázást olvatam róluk, hogy kidobott pénz, semmit nem ér, cukor cukor cukor, blabla...


2015. márc. 3. 23:31
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem drágám, én nem a vásárlót nézem hülyének, én téged nézlek annak. Idejössz a kis fiatal naiv fejeddel, 0 ismerettel, és oktatsz olyan embereket itt, akik nálad sokkal többet foglalkoztak már a témával, és jóval mélyebb ismeretanyaguk van.


Aranyos hogy leírod mindezt, csak egyszerűen nincs igazad.

Mindig leírják kinek szánják?

[link]

Olvastad ezt? "nehezen fejlődőeknek" Félek neked magyarázni kéne hogy ez miért félrevezető, de ma már nem állok neki így is túlórázok, és rád pocsékolom az alvásidőmet.


Vagy a shop.builderes változatát? Ott már ezt írják:

"Testsúlytól és aktivitási szinttől függően 1 adag Jumbo italpor fogyasztása javasolt a nap bármely szakában vagy edzés folyamán."


Ismétlem: a nap bármely szakaszában, vagy edzés folyamán. Ez az epic facepalm kategória a részükről, a részedről meg azért meg a valóságtól távol áll amit állítasz. A valóságban a legjobb esetben is csak szólnak hogy legyen rendbe a kaja mielőtt egy boltba odaadják. Hogy mitől van rendbe a kaja, és hogyan az valami rejtély.


"Ha ennek ellenére megveszik a gyorsan zsírosodók, az az ő bajuk. De hadd vegye már meg, akinek szánják. Itt is általában nagyon soványak, nehezen hízók kérdezik, hogy jó-e ez, hát nekik igenis jó."

Az egészség (ami igazából a mozgatórugója kéne legyen a dolognak) meg smafu mi? Gratulálok, te is az orrodig se látsz kb.


Az hogy te (elnézést a kifejezésért) de egy balfsz vagy, és nem tudsz megfelelően összeállítani és betartani egy diétát, az nem igazolja az igazad. Lehet nem érted, de ez így van. Te az a típusú gyerek vagy, aki mindig meggyőzi magát hogy "na ezt nem lehet", és a könnyebb utat keresi.


Te magad le is írod, hogy képtelen vagy étrendet tartani, zabálod a dzsámbót, és zsírosodsz mint atom. Akkor miről beszélünk? Ennyi erővel nyakald a cukrot egész nap, és ugyanott tartasz. És még ződdzsambó se kell hozzá. Persze hogy azt mondják rád hogy gyúrós, ha gyúrsz 3 éve. Az lenne a ciki ha nem lehetne észrevenni. Csak ha most leszálkásítanál 10% tzs-re akkor a 95 ből maradna (jó esetben!!!) 80-85, és máris mást mutatna az ábra.


"cukorbeteg se lettem tőle" majd leszel. Nem most, hanem 40 évesen. Gratulálok! Ostoba gyökér. Remek érvelés.


Szóval úgy nézel ki mint egy disznó, mert étrendet nem tudsz tartani, és inkább zabálod a zsambót. Komolyan minden eddigi dolog eltörpül amellett ami itt a lényeg:

Te nem érted ezt a sportot. Nem érted a lényegét. Neked nem jött át hogy ez miről szólna. Így elbújhatsz a búsba barátom, és ajnározhatod azt a drága baromságot. Már tiszta számomra hogy végtelenül buta vagy, szót nem érdemelsz tovább. Vegyél még 2 vödröt, és fulladj bele.

2015. márc. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Úristen, annyi baromságot írtál, hogy nincs is kedvem reagálni mindre! Ráadsául lesarkítod, kiforgatod a szavaim.

Most neked az a bajod, hogy nem az van amit te mondasz itt nagy okosan, hogy "ááá nem jó semmire?" De azért ne legyél idegbeteg!


Na csak néhányat: 36 éves vagyok, milyen kisgyerek?

Írtam, hogy 3 éve edzek rendszeresen, de inkább 4 (heti 4-5) alkalom, és előtte is sportoltam (csak épp akkor más jellegű sportok), csak nem szedtem semmit a kaja mellé. Ennek ellenére szerinted én egy zsíros dagadt disznó vagyok, ráadásul mindez ektomorf testalakkal? Érdekes lenne.

Szóval te épp az ellenkezőjét állítod, hiába edz az ember rengeteget, több éve, ha mellette szedi a jumbot, akkor egy is egy hájas dagadék lesz. Hát persze!!!


Étrendet meg azért nem bírom tartani -hidd el, próbálták - mert mint írtam, egyszerűen nem megy le a torkomon több. De ezt is kár olyannak magyarázni, aki nem ilyen, úgyse érti. Pont erre találták ki a "folyékony" kaját, a tápkieget, mert mint írták is itt, ez is "csak" kaja, viszont könnyebben lecsúszik.


Szóval nyugodjál le, attól megnyugszol, na mondjuk tőled se kéne tanács, mert azt hiszed mindenki egyforma, és mindenkinek egyformán reagál a szervezete mindenre.

Na viszlát, amúgy az írásodon is látszik, hogy egy idegbeteg vagy, kioktató a stílussal (de mire fel?), pedig azt mondják az edzés nyugodttá tesz. Már ez is gyanús...


És szívesen küldök képet, hogy mennyire vagyok dagadt disznó, ha te is megmutatod, hogy mit értél el eddig, ami felhatalmaz, hogy itt okoskodj!


Na peace!

2015. márc. 4. 03:57
 23/32 A kérdező kommentje:

"oktatsz olyan embereket itt, akik nálad sokkal többet foglalkoztak már a témával, és jóval mélyebb ismeretanyaguk van"


Jaj igen, mert a GyIk egy pont ilyen hely, hogy ide járnak a szaktekintélyek. De ha így is lenne...ugye nem magadra gondoltál? Mert ahányszor végigolvasom a hozzászólásod, mindig mosolyt csal az arcomra, annyiszor mellélőttél.

2015. márc. 4. 04:07
 24/32 A kérdező kommentje:

Meg honnan tudod, hogy én mennyi cukortól leszek zsíros meg dagadt? Mondtam, az iskolában én voltam a legsoványabb, pedig két pofára faltam a csokit, süteményt állandóan, és egy deka nem jött fel rám. Ismétlem, a jumbot nehezen fejlődő, gyors anyagcseréjűeknek találták ki. Honnan tudod, hogy az én szervezetemnek mennyi szénhidrátra van szüksége? Máson lerakódik egyből, máson meg nem. Lehet hogy te ugyanennyitől zsiros g-e.ci lennél, de más nem biztos.

Szóval tartsd meg a - magadra kivetített - tanácsaidat!

2015. márc. 4. 04:21
 25/32 anonim ***** válasza:

--gömb--


Nem olyan rossz a Jumbo fehérje aránya, mondjuk úgy hogy alulról súrolja a megfelelőt, kezdő szinten.

Még mindig más dimenzió, mint az (nemtommármelyik), aminek 9 %(!) volt a fehérje tartalma.

A Professional pedig teljesen okés, csak az már fehérje árban van.


Az ok pedig, hogy nem ajánlják, egyrészt hogy az ember magának jobb arányban tudja összeállítani az adagját, másrészt pedig ez a mód olcsóbb is. Semmi más.

Akinek egyik szempont sem releváns, az nyugodtan vegyen tömegnövelőt, azért van.


A gyártó pedig nyilván a két, gyakran ellentétes szempont között (gyártási költség, megfelelőség) olyan kompromisszumot fog keresni, amit a leginkább jövedelmezőnek és (hosszú távra tervező cégek) fenntarthatónak ítél meg.

2015. márc. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Mert Vörös Zoli ezt mondja. Lényegében bármit eltudnának adni vele. Ha azt mondaná, hogy a tehéntrágyától lett ilyen izmos, akkor azt vennék az emberek.
2015. márc. 4. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
én csak azért szólom le a dzsámbót, amiért minden más scitec terméket is... mert ugyan azt megkapod sokkal olcsóbban sokkal nevesebb márkából, mint ez a túlárazott román ganyé.
2015. márc. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Aki nem tud étrendet tartani annak ez a sport nem való, nembaj jó lesz neked a jumbo. Valakinek "gyúrósnak" is kell lennie.
2015. márc. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Hahahahahhaa látom ráléptem pár dzsámbós "gyúrós" tyúkszemére! :D

Nem ciki, én bevállalom. A kérdező vergődésén meg már kacagni se tudok :(

"Úristen, annyi baromságot írtál, hogy nincs is kedvem reagálni mindre!" Ehhez képest novellát írtál hozzám :D


És cuki hogy rám próbálod vetíteni hogy ideges vagy. Elég ránézni erre az összeszedetlen zagyvaságra amit 3 (HÁROM) különböző hozzászólásban okádtál ide :D

Puszi a pocidra Vörös "Dzsambó" Zoli

2015. márc. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Még most sem érted meg, hogy azért szidják a JUMBO-t, mert majdnem eléri a kilónkénti ára a fehérjéét, közben meg cukrot, és egyéb szupertitkos formulájú ch-t veszel ??? :D
2015. márc. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!