Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért van az, hogy itt ált...

Miért van az, hogy itt ált mindenki fikázza a tömegnövelőket (pl. jumbo), és nem ajánlják, mégis a legismertebb netes rendelő oldalon az összes toplistát vezetik?

Figyelt kérdés

A legtöbben veszik, a legtöbben ajánlják, a vásárlói vélemények is ált. jók, hogy hatásos, újraveszik (szóval nem is az van h csak egyszer próbálta és nem jött be), stb.

Itt meg én még csak fikázást olvatam róluk, hogy kidobott pénz, semmit nem ér, cukor cukor cukor, blabla...


2015. márc. 3. 23:31
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Én nem azért nem szoktam ajánlani, mert rossz, hanem mert van jobb is. Igyekszem mindig a legjobbat ajánlani, a fehérje, gyors ch kombó pedig jobb. Egyrészt mert saját magadnak személyreszabottan tudod kikeverni, a saját súlyosnak,céloknak megfelelően , másrèszt mert olcsóbb, harmadrészt pedig a fehrjekészítményt egész nap fogyaszthatod, kiegészítve az étrended,beleteheted sok kajába,mivel nincs belekeverve a ch, a tömegnövelő pedig a gyors ch tartalma miatt, csak edzés után javasolt.
2015. márc. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Nem értem, néhány embernek most komolyan ennyire nem megy egy kis matek? :D


Tömegnövelőt te magadnak is tudsz csinálni. Megveszed külön filléresen az ipari csomagolt egyszerű ch-t, meg hozzá a fehérjét, és te összekevered olyanra, amilyenre akarod. Aztán összehasonlítod, és rájössz, hogy anyagilag jobban jössz ki, és ugyanott vagy, mint a tömegnövelővel. Amit mellesleg elmondanak mindenféle überkirályságnak, meg hogy minden profi ezt szedi (nyilván ha készült róla egy fénykép, amin ezt fogja és azt mondja rá, hogy jó, akkor ez így is van).


Szóval mi a baj a tömegnövelővel? Hogy túlárazott és túlhypeolt. Sokszor a marketing is kicsit félrevezető. EZÉRT vezeti a toplistát. A toplista nem azt reprezentálja, hogy mi az, ami objektíven megnézve ár/érték arányban tényleg jó.

2015. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!