Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan kezdjek el edzeni?

Hogyan kezdjek el edzeni?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok, 189 cm és 60 kg.

Saját testsúllyal szeretnék edzeni de nem tudom, hogy milyen gyakorlatokat csináljak és mennyit.

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. márc. 7. 15:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Étrend és egy átmozgató edzésterv 2-3 hónapig. Tömegelni szeretnél gondolom, tehát tömegnövelő étrendet rakj össze.


Saját súllyal én ezeket ajánlanám:

Húzódzkodás

Tolódzkodás

Fekvőtámasz

Guggolás

Hiperhajlítás

Vádlira pipiskedés


A Fegyencedzés c. könyvben van még rengeteg gyakorlat, amit átvehetsz. Illetve nehezítések, könnyítések is vannak benne szép számmal. A tolódzkodás,húzódzkodás pedig nagyon jó gyakorlatok, az első pár hónapban rengeteget lehet velük fejlődni, főleg ha mondjuk megy már 3x10. Az étrend pedig szintén fontos, de egy jó darabig e nélkül is lehet fejlődni, csak picit problémásabban.

2015. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Fegyenc edzes szerintem hatasos. En is csinaltam de hamar feladtam, nem birtam. Bar en lany vagyok:)
2015. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, kihagytam a hasprést, lábemelést a gyakorlatokból. Még azokat tedd bele.
2015. márc. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
fegyencedzés pdf, ezt így írd be google-be első link.
2015. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ok köszi.
2015. márc. 15. 11:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!