Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha érzelmileg instabil vagyok...

Ha érzelmileg instabil vagyok akkor ez történhet?

Figyelt kérdés
sziasztok elég nehéz szakaszon megyek keresztül mostanában, az egyetlen kikapcsolódás az edzés számomra, azt szeretném kérdezni tudom hogy buta kérdés, de ha lelkileg rosszul vagyok vagy depressziós az nem változtat azon amit eddig elértem ugye? mármint ha folyamatosan megyek edzeni és eszem rendesen akkor nem hinném hogy veszítenék az izomból amit eddig felépítettem?
2015. márc. 8. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet megmondani, majd kiderül.

A lelki állapot csak az egyik összetevője az egésznek.

Amúgy meg mindig gondolj arra, hogy ha nem edzenél, akkor még rosszabb lenne, így teljesen értelmetlen a kérdés, hiszen edzel és ezzel jobb vagy, mint a többi ember, aki meg nem teszi.

2015. márc. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt most ténylegesen tapasztalatból tudom állítani, a valódi depresszióra egyetlen egy orvosság a rendszeres testmozgás.
2015. márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!