Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítok, az alma belefér?

Kiss Anna Boglárka kérdése:

Szálkásítok, az alma belefér?

Figyelt kérdés
Úgy tudom a gyümölcs eléggé tiltólistás, de az almának nagyon jó hatásai vannak.
2015. márc. 10. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek belefér, de én nem kísérletezgetnék vele.
2015. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neha beleferhet.
2015. márc. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én olyan 3 hónapos szálkásító diétát csináltam, ahol a tízórai 1 db gyümölcs volt (bármilyen) Legtöbbször almát ettem, nem gondolom hogy rossz irányba befolyásolta volna az eredményt.
2015. márc. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

és miket ettél még, meg hogy?

meg mennyit edzettél?

2015. márc. 10. 13:58
 5/9 anonim ***** válasza:
napi 1 belefér. Csak ne este egyed. Hanem reggel vagy napközben
2015. márc. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Belefér.
2015. márc. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szintiszoli123 ***** válasza:
100%
Ha 12 grammal számoljuk az alma CH tartalmát, akkor abból 6 gramm fruktóz, ami napi 30-40 grammig teljesen jó (májmérettől függően :)), 2 gramm szaharóz és 4 gramm glükóz. Ez utóbbi kettővel lehet baj. Nem gondolnám, hogy napi 2 alma (300 gramm), pláne valamikor nap közben akkora inzulin vágna benned, hogy az bármit befolyásol a fogyásodban.
2015. márc. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát szinte minden nap ugyanazt ettem :/ reggeli vagy 4 tojás volt, vagy proteines zabkása. Tízórai egy gyümölcs, ez lehetett bármilyen. Ebéd csirkemell, rizs, zöldség. Uzsonna vagy tonhal, vagy cottage sajt, vagy sovány túró. Vacsora csirkemell és már kizárólag zöld szìnű zöldség. Plusz napi 3x proteinshake, napi 1 adag BCAA edzés előtt, ezmellett kellett szednem multivitamint, omega 3-at és kollagént. Heti 6 edzettem, ebből volt 1 cardio, 1 intervall és 4 súlyzós edzés minden nap külön testrészekre. Pl egyik nap comb,fenék, másnap váll, mell, harmadik nap bicepsz, tricepsz, negyedik vádli, váll...és minden másnap volt az edzés végén hasazás. Sikeres volt az étrend is és az edzés is, de a 4.heten mar azt hittem megőrülök, majd meghaltam egy csokiért :) de megérte.
2015. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A gyümölcs nem tiltólistás.Igen,van benne gyümölcscukor,de ettől még nem kell tőle berezelni.Sok rost,és egyéb tápanyag van benne,amik segítik a fogyást,ha mértékkel eszed.
2015. márc. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!