Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Délután esetleg estére lehet...

Délután esetleg estére lehet enni gyümölcsöt? (őszibarack, szilva, szőlő, alma) Belefér a diétába?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:

hád jobb lenne inkább a szőlőt délelöttre iktatni

de a többi belefér, nyugodtan ehted, főleg az almát, én is ezeket szoktam enni vacsorára+natúr joghurtm és fogyok...

2010. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szőlőt inkább estefelé ne, meg nagyon feldobja a vércukrod, nem tudsz tőle jól aludni.
2010. szept. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jaja a szőlő az inkább délelőtt,de a többi az jó.Én is szilvából,barackból meg almából fogok gyümisalit csinálni estére *-*
2010. szept. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Mindenfajta gyümölcsöt megeszek délután, válogatás nélkül, sőt: csak gyümölcsöt eszem a vékonyka ebéd után. Nyolc kilót fogytam másfél éve. Azóta sem ment fel egy deka sem. Persze 17 óra után már vizen kívül semmit nem fogyasztok.
2010. szept. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó: gratulálok, hogy éhezteted este a szervezeted, ez tényleg nagyon egészséges.
2010. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Gyümölcsöt azért lefekvés előtt nem ennék.Reggelre cefre lesz belőle.
2010. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14.17-nek: egyáltalán nem éheztetem a szervezetemet, inkább pihentetem. Remekül érzem magam és nem szenvedek!
2010. szept. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A vacsi még messze van nálam a lefekvéshez úgyhogy akkor mehet a gyümi csak a szőlőt inkább nem eszem. Nekem jobban esik vacsira gyümi esetleg joghurttal mint valami húsos főtt kaja. A zöldségtől meg már rosszul vagyok...
2010. szept. 4. 14:54
 9/9 anonim ***** válasza:
Lefekvés előtt a túró a legjobb.Gyümölcs mehet reggelihez egy kevés,meg mozgás előtt pár alma,diéta alatt inkább a multivitamin a jó helyette.
2010. szept. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!