Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Időszakos böjttel izomtömeg...

Időszakos böjttel izomtömeg növelés?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne biztos, hogy működne-e. A Leangains-t néztem leginkább ezek közül. Azért választanám leginkább ezt a fajta étkezést, mert ezt eléggé könnyű megvalósítani, legalábbis nálam, mert a tipikus csirkemell + rizs/zöldséges étrendet szerintem egy héten keresztül sem bírnám csinálni, mert egyszerűen nincs semmi változatosság, még akkor sem ha egyéb élelmiszerek is vannak benne, illetve a számolgatás sem a legkedvezőbb dolog szerintem.

2015. márc. 10. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A lényeg a kaloriaplusz + fehérjebevitel.
2015. márc. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Számolgatni ott is kell, legfeljebb az ételek minősége és az étkezések elosztása változik. Ez jól hangzik, de a leangains sem arról szól hogy össze vissza eszel oszt'kész.
2015. márc. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs változatosság...Mindenki bírja aki nőni akar basszus. Meg vagy 200 ezer féleképpen el lehet készíteni.nem az ízről szól a sport
2015. márc. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De,szólhat az ízről,csak azt meg kell fizetned.Menő versenyzők nem eszik kétszer egy nap ugyanannak a fajnak húsát,hanem lazac,bölény,kenguru,csirke,pulyka,marha bélszín-hátszín és meg is van a változatosság.Kalóriát meg mindenhol számolni kell az az alap,úgyhogy ez ügyben el vagy tévedve.És tudsz a leangains-al ugyanúgy tömegelni,ha kalória pluszba teszed.
2015. márc. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Leangains-nél még jobban oda kell figyelni a számolásra mint egyébként, főleg hogyha nem tisztán eszel. Annyiban jó inkább hogy nem vagy akkora kalória pluszban mint egy normál tömegnövelő étrendnél és nem kell 3 óránként enned. A makró arányoknak akkor is meg kell lennie hogyha ezt a módszert választod.
2015. márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából pont nem a számoláson van a hangsúly, hanem azon, hogy ne kelljen 3 óránként enni.
2015. márc. 11. 20:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt amugy se kell
2015. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, ha nem is 3 óránként, de sokszor,5-6x kellene elvileg egy nap enni.
2015. márc. 12. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!