Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fegyencedzés, vagy kommandósed...

Marko polo kérdése:

Fegyencedzés, vagy kommandósedzés?

Figyelt kérdés
Melyik könyvet vegyem meg szerintetek? A kommandósedzés kicsit még új, tehát nem tudom hogy megérné -e, de fegyenceddzést már mindenki csinálja... Nektek mi a VÉLEMÉNYETEK?

#könyv #Fegyencedzés #kommandósedzés
2015. márc. 12. 15:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én a vadászpilótaedzésre szavaznék.
2015. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Fegyencedzést letöltöd a netről. :)
2015. márc. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Űrhajósedzést.Az a legjobb.
2015. márc. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 - palilaci - ***** válasza:
100%
egykezes guggolás+ződ dzsámbó. 2 hónap alatt Bruce Lee leszel.
2015. márc. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 - palilaci - ***** válasza:

"HA OLYANNÁ AKARSZ VÁLNI, MINT EGY NAVY SEAL, EBBEN A KÖNYVBEN MINDENT MEGTALÁLSZ HOZZÁ!A SEALFIT egy különleges edzésprogram, amelyet Mark Divine, volt Navy SEAL parancsnok dolgozott ki. Célja a különleges egységek egyedi és speciális igényeire szabott rendszer kifejlesztése volt, amivel a katonák képessé válnak a bennük rejlő teljes fizikai potenciál kifejtésére.Mark Divine programja, a Kommandós edzés - Változz elit katonává nyolc hét alatt! egyrészt filozófiai megközelítést nyújt, másrészt fizikailag készít fel arra, hogy képes legyél kialakítani magadban azokat a jellemvonásokat, amelyek a Navy SEAL-ekben megvannak: fegyelem, motiváció, eltökéltség, önuralom, becsület, tisztesség, bátorság és vezetői képesség. A Kommandós edzés - Változz elit katonává nyolc hét alatt! úttörő edzésprogram, amely javítja az erőnlétet és állóképességet, növeli a munkakapacitást, hozzásegít ahhoz, hogy jobban megismerd az eszköz nélküli funkcionális edzést, és felfedezd a csapatedzésben rejlő óriási fejlődési lehetőséget.A SEALFIT a mentális és fizikai felkészülés mellett megfelelő táplálkozással is támogatja a ,,Kokoro" (harcos) szellemiséget, hogy gyakorlója legyőzhetetlenné váljon az életben. Csatlakozz a több ezer SEALFIT-hez, akik szintén Mark Divine parancsnok kipróbált és bizonyított módszereivel változtattak az életükön!A SEALFIT segítségével 8 HÉT ALATT:oKi fognak alakulni benned a Navy SEAL tagjaira jellemző tulajdonságok.oAz elméd legyőzhetetlenné válik.oA létező legjobb funkcionális edzéssel fogsz dolgozni, amihez a lehető legkevesebb felszerelésre lesz szükséged.oKiegyensúlyozottabbá válik a táplálkozáshoz való hozzáállásod. oElképesztő mértékben nő az általános, funkcionális erőd és az állóképességed.oJavul a munkakapacitásod és a kitartásod."


Bocsi az előző válaszért azt hittem, hogy trollkérdés. Szerintem ez megint egy új marketingfogás mint anno a fegyencedzés. Csak ebben még merészebbeket ígérnek viszont burkoltan egyről szól mindkét könyv: ettől leszel a faxa gyerek, az elit, olyat tudás és erő birtokába jutsz amiről mások csak álmodnak ergo megint feltalálják a spanyolviaszt. Közben az igazság az, hogy pár alap sajáttestsúlyos gyakorlaton és vmilyen rendszeren fog alapulni a könyv (mint a fegyenc) csak megtoldják egy hipiszupi elit titkos katonai étrendmintákkal (szerintem egy paleo koppintás lesz).

Véleményem az, hogy a fegyenc sikerén felbuzdúlva (ami szintén semmi hűhát nem mutatott csak pár gyakorlatot leírt és szétfikázta a testépítést persze ez kellett a sikeréhez) írt a csávó egy könyvet amiben leírja a tutit.

Kérdező! A legjobban akkor jársz ha letöltöd a fegyencet és követed a rendszert, az elméletet kidobod mellé letöltöd a Sárga kapszulát. Esetleg beszerzel vmilyen multivitamint a könyvre szánt pénzből. Nem tudom mi a célod, ha izomépítés ahhoz kelleni fog az étrend de ha csak erősödni szeretnél akkor is érdemes odafigyelni a kajára de az alapok erről (és még sokmás) ott van a Sárga könyvben. Hajrá

2015. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ ! Igazából mindenképpen szeretném hanyagolni az étrend kiegészítőket , meg az egy oldalú étkezést sem szeretném csinálni , és azért kérdeztem mert kíváncsi voltam mik lesznek a válaszok , és a tanácsok ... Amúgy nem izomzatot akarok fejleszteni , hanem erősödni akarok , azt meg konditeremmel nem feltétlen lehet elérni . De köszönöm a hasznos tanácsot , megy a like !
2015. márc. 12. 20:13
 7/15 - palilaci - ***** válasza:

Fejtsd ki kerlek kondival miert nem lehet erosodni.

Az etrendkirgeszitokkel meg milyen problemaid vannak?

Az egyoldalu etkezes is hulyeseg mert a testepitok sokkal valtozatosabban etkeznek (persze ha van ra keret) mint az atlagember.

2015. márc. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

[link]

Táplálék kiegészítőkkel mi a probléma?

2015. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Például a kondi csak a kinézeteden javít , meg azokat és csak azokat a gyakorlatokat jobban meg többet tudsz belőlük csinálni , amikkel edzessz , Tömegnövelőkbe meg az a baj , hogy csak felpumpálnak és inkább szálkásodni szeretnék . Egyértelmű étrenden meg értem azt hogy : Csirke + Rizs , Rizs + Csirke ...

Ezt eszik a hardcore kondisok... Onnan tudom hogy jártam konditerembe fél évig , és hallottam ilyen szövegeket...

2015. márc. 12. 21:30
 10/15 - palilaci - ***** válasza:

-Izmot nem lehet felpumpalni a tomegnovelo pedig por alapu elelmiszer es edzes utan fogyasztjak (bar aki egy kicsit gondolkodik nem vesz tomegnovelot mert jobban jar feherje+dextrozzal)

-Mert ha sajatsulyal edzel akkor nem huzodzkodasba, fekvobe stb leszel jobb? Ezek nem sima gyakorlatok hmm?

-Erdekes allaspont ez a kinezet.... igen fokent arra megy de kozben jon ero nem is keves. Nem diszizmokat novesztessz bmeg...

-Hat akkor huzzak bele a faxukat a "hardkor" arcok a csirke rizsbe. Sokan azert eszik mert konnyu kimerni es viszonylag olcso. De van tobbfele elkeszitesi modja es nem csak csirke letezik es rizs.

Feltetlen olvasd el a sarga kapszulat

2015. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!