Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzésterv volna jó...

Milyen edzésterv volna jó nekem? 18/F

Figyelt kérdés
173 cm és 60 kg vagyok. régebben edzettem kb 1 évet de 2 éve abba kellett hagynom munka miatt. Most szinte megint a nulláról indulnék. ez az 1 év sem volt jó szinten mer nem volt étrendem sem és egyből úgy vágtam bele hogy külön edzettem minden testrészemet, nem pedig úgy keztem, hogy minden tetrészre edzek 1 bizonyos nap. Az az egyik probléma hogy itt ahol lakom nincs kondi terem, tehát csak itthon tudnék edzeni, de nem is szeretnék egy 120 kilós bika lenni, csak szimplán jobban akarok kinézni. Érdekelne ez mondjuk komolyabban is de ez lehetetlen mivel nincsen terem. étrendet azt tudok valahol találni és a Sárga kapszulában is sok minden található, de ott is szinte mindenhez a terem kell. Súlyokat be tudok szerezni még, meg vannak is, de gépeket nem. Az is érdekelne hogy hátra itthon hogyan tudok edzeni? meg jó lenne ha írnátok valami szuper edzést külön csípőre mert nem igazán találtam és van felesleg a csípőmön. Az is érdekelne hogy most szálkásítással kezdjek? mert nem vagyok kövér, de szerintem a semmire nem igazán lehet tömegelni. Gondolom nyilván 1x teljes testre edzedjek, az érdekelne hogy ezt heti hányszor és kb mennyi ideig csináljam így? Az étrendel nem lesz gond, csak a kondi teremmel. de remélem hogy terem nélkül is tudok kezdeni valamit, hogy ennek az egésznek legyen látszatja. ha valami fontosat kihagytam volna, nyugodtan kérdezzetek rá mindenre válaszolok. Lehetőleg hasznos válaszokat szeretnék. Előre is köszönöm!

2015. márc. 13. 15:07
 1/1 - palilaci - ***** válasza:

Szerintem Te nem olvastad (vagy ha igen értelmezted jól) a Sárga kaszulát.


"de nem is szeretnék egy 120 kilós bika lenni"

Nem leszel az nyugi.


"szuper edzést külön csípőre mert nem igazán találtam és van felesleg a csípőmön. Az is érdekelne hogy most szálkásítással kezdjek? mert nem vagyok kövér, de szerintem a semmire nem igazán lehet tömegelni"


Na itt jön ki, hogy nem vagy tisztában az alapokkal. Akik válaszolni fognak, nem sok új dolgot mondanak majd. Bunny ott minden alap dolgot leírt amire neked szükséged van. Mondom olvasd el mégegyszer mert lehet nekem zavaros de Te most fogyni akarsz csípőről erősítő gyakorlattal és előbb zsírt akarsz magadra pakolni és azt alakítgatni "mert semmire nem igazán lehet tömegelni". Nem így megy.


Otthonra meg kell 2 db szerelhető súlyzó és egy pad. Húzódzkodni tudsz gerendán, fán stb tolódzkodni meg 2 széktámlán. Húzódzkodás, fekvő, guggolás, tárogatás, vállból nyomás, kalapács bicepsz, bicepsz állva, lórugás, tricepsznyújtás, kitörés, fekvenyomás, szumófelhúzás, fűrészelés, evezés, vállvonogatás, oldalra-előre emelés. Ezeket a gyakorlatokat 2 súlyzóval simán végretudod hajtani.

2015. márc. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!