Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudtok ajánlani valami jó...

Esztroj kérdése:

Tudtok ajánlani valami jó izomépítő edzést?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet hogy a magas vérnyomásom miatt kezdtem el edzeni és mozogni de már szeretnék izmokat is. 15 éves vagyok 165cm 52kg van egy egykezes súlyzóm és egy fekpadom (+szobabiciklim) és szeretnék minél gyorsabban látványos fejlődést elérni (természetesen mindenféle kiegészítő nélkül). Fontos még, hogy kizárólag otthoni edzésterveket szeretnék. Mellesleg az étrendem is elég szétszórt úgyhogy örülnék ha abban is segítenétek.

A válaszokat előre is köszönöm!



2015. márc. 11. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Venni kellene még egy egykezes súlyzóst és egy olyan 50 kiló súlyt. Így majd jut 25-25 kiló mindkét súlyzóra és sokkal jobba lehet edzeni. Addig én saját súllyal edzenék:

Fekvőtámasz 3x25

Tolódzkodás 3x25

Guggolás 2x50

Húzódzkodás 3x25

Hiperhajlítás 3x25

Vádli állva 2x25


Ez mehet hétfő-szerda-péntek, vagy akér kedd-csüt.-szombat. Konzultálj az orvosoddal még, hogy edzhetsz-e.

2015. márc. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ és igen, edzhetek. Sőt maga a kardiológus akinél voltunk ajánlotta, hogy így is mozogjak, de nem szükséges konditerembe mennem.
2015. márc. 11. 15:46
 3/4 anonim válasza:
igen az előttem szóló nagyon jól írta és mindig figyelj arra hogy 2 edzés között legyen egy nap szünet és hogy ne ess ki ebből a ritmusból és ne legyen az hogy kedden gyúrsz aztán csütörtökön jajj elfelejttem akk majd pénteken szigorúan be kell tartani !!
2015. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] Olvasd el, az alap ismeretek benne vannak. Nem tudom mire van lehetőséged/kereted, de igen olcsóra is ki lehet hozni egy étrendet.
2015. márc. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!