Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mekkora súlyokkal érdemes...

Mekkora súlyokkal érdemes kezdeni? Alább részletezem.

Figyelt kérdés

Valószínüleg a vér profiknak idióta a kérdés, de én most kezdenék ebbe az egész kondizásba.

45 éves fejjel.

Mivel sosem edzettem, elvégeztem egy két hónapos otthoni alapozó programot és most szeretnék súlyzós edzéseket végezni.

Ehhez szintén vásároltam egy otthoni izomépítő programot (edzésmester), amihez kizárólag kézi súlyzók kellenek.


A dilemmám, hogy mekkora, milyen összetételű súlyzókat érdemes vásárolni, illetve ajánlanátok-e valamilyen kiegészítő szert, ami nem ddurva beavatkozás a szervezetnek.


Azt gondoltam vagy most elkezdem, vagy soha. :)


2015. márc. 13. 22:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem először alapozz, bár nem tudom mit takar az a 2 hónapos alapozó program. Neked kell érezni ezt így nem lehet megsaccolni. Pl. bicepsz 10 kg/kéz és azzal 4*8 állva váltott karral. Ez szerintem menni fog. Bár eleinte legyen csak 8 kg/kéz. Váll 6-7 kb /kéz állva emelgetés (oldalemelés) test mellett egyszerre. :D
2015. márc. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ezt nem ismerem, de mindenek előtt az javaslom, hogy olvasd el a Sárga Kapszulát, teljesen ingyenes. De a véleményem az, hogy ez így hosszú távon nem lesz működőképes. Nem tudom, mennyibe kerülnek a súlyok, de szerintem jobban megérné edzőtermi bérletbe fektetni. Egy ideig lehet fejlődni, de túl kevés lesz a súly. Szerekkel nem kell foglalkozni, lehet használni táplélékkiegészítőt (ami nem szer és nem szedünk, az kvázi kaja), de az is csak akkor, ha van egy rendes étrend.
2015. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen aválaszokat.
2015. márc. 14. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!