Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen fajta fehérjeport...

Milyen fajta fehérjeport ajánlatok egy 15 éves fiúnak a Bio Tech USA nevű boltból?

Figyelt kérdés
Kilója ne legyen tobb úgy 5000-nél. egyéb táplálék kiegészítő szükséges -e

2015. márc. 15. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Jobban jársz, ha a Sport kategórián belül a testépítéshez írod.

Tudnám ajánlani a Sárga kapszula című könyvet, amit meg találsz interneten.

Ott minden le van írva az alapoktól, nem hosszú könyv.

Elsőnek a kajád legyen rendben, aztán jöhet plusznak a kiegészítő. Vitaminok, fehérjék, aminosavak stb.

2015. márc. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Lisztet szinte nem eszem. Cukrot egyátalán nem. Gyümölcsből napi egy alma. Sok zöldség (káposzta,bab,uborka,lencse),sok tejtermék (tej,joghurt,túró,kefir) es sok bőr nélküli hús főleg csirke és hal de néha disznó is.
2015. márc. 15. 15:32
 3/11 A kérdező kommentje:
Ja es heti 3 szor eszem egy kis zabpelyhet is
2015. márc. 15. 15:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Lisztérzékeny vagy? Ha nem, akkor miért nem eszel?

A húsok teljesen jók, csirkemell, és a hal, a disznó is lazán belefér. Még egyszer tudom ajánlani, hogy tedd fel a testépítés kategóriába, ott többen is tudnak segíteni. (Onnan jöttem én is, megakadt a kérdésen a szemem) Ott több, hasznos választ kaphatsz.

2015. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van rajtam valamennyi zsír felesleg is ezért hanyagolom a lisztet es a cukrot.
2015. márc. 15. 16:55
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Fehérjéből nitro pure whey gold. Kell multivitamin is, pl vitabolic. Az hogy nem eszel cukrot, lisztet nem elég. Zsírt kalória mínuszban tudsz leadni, viszont izomnöveléshez meg kalória plusz kell.
2015. márc. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezert akarok sprotolni. Járok kondiba. Es mar fogytam annyit h mostmar a zsirt alakitsam nagy nehezen izomá
2015. márc. 15. 19:38
 8/11 anonim ***** válasza:
Sajnos a zsírt nem tudod átalakítani izommá, nem lesz fából vaskarika. Teljesen különböző két biológiai szövet a zsírszövet és izomszövet. Nem lesz egyikből a másik. Olvass sokat: google-sárga kapszula.
2015. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tehat először próbáljam meg normalizálni a testzsírszázalékom ami most 16 és utána szedjek plusz fehérjét az izmok érdekében. De addig is az edzeseimmm fő kitevője inkább kardio legyen (lepcsozogep,elipszis tréner,futás) es a tobbi legyen súlyzózás?
2015. márc. 15. 20:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor nincs azért sok zsír rajtad. Növelj izomtömeget előbb. Menjen először heti 3 teljes testes súlyzós edzés, tömegnövelő étrend. Heti pár kardio elég lesz tömegeléskor. A sárga kapszulát tényleg olvasd el, mert az alapokat abból azért megtanulod.
2015. márc. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!