Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan eddzek, ha a következő...

Hogyan eddzek, ha a következő a cél?

Figyelt kérdés

Az iskolába fel fogják mérni a fekvőtámaszt, felülést, hiperhajlítást, távolugrást helyből és a 2km-es futást május körül.


Na most nekem megy 30 szabályos fekvő, 100 felülés, 65 hiperhajlítás. Futni nagyon rosszul tudok, mindig utolsó vagyok, ugrani meg még annyira se tudok. Hiába van izmos combon, fele akkor gyerek kétszer akkorát ugrik.


Mit kellene csinálnom, hogy kellene gyúrni, hogy többet tudja mindenből?



2015. márc. 15. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:

pl. ugy hogy ezeket gyakorlod.


A futas a legegyszerubb, elmesz minden masnap futni, 2 kilometer az semmi...

2015. márc. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elhatározás és akaraterő kérdése. Kijelölöd hogy melyik nap mit csinálsz, felírod egy papírra és kiragasztod olyan hely(ek)re ahol rendszeresen látod. Egyik nap edzés, másik nap futás, heti egy pihenőnappal. Első nap annyit csinálj ami kényelmes. Legyen az egy általános felmérő szerű. Jelöld ki magadnak, hogy a végére mennyit szeretnél elérni, nézdd meg hány heted van rá és a szerint tervezd meg a fejlődésed. Pl. minden héten emelsz a fekvőn 10-et a felülésen 5-öt, stb. A heti, szabályosan elosztott emelések mellett hozzászokik a szervezeted a terheléshez.
2015. márc. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam. Futni már kijártam sikerült is a két kilométer többször, csak az időt nem mértem. Az edzéseket már elkezdtem. Szoktam légiós fekvőtámaszokat is csinálni. Köszönöm a válaszokat.
2015. márc. 16. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!