Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » HASIZOM Napi 100 v 200 felülés...

Oláh Márk(OML) kérdése:

HASIZOM Napi 100 v 200 felülést csinálok de nincs a hasamban izomláz ez miért lehet? Valamit nem jól csinálok? Milyen gyakorlatokat kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 23:58
 1/4 anonim ***** válasza:
86%
Eleve nem is kell izomláz a fejlődéshez, nem feltétele. A másik meg az, hogy a felülés szar. Bedolgozik rendesen a csípőhajlító izom, levéve a nagyja melót a hasizomról és még a derekad is szétcseszed a felüléssel idővel. Hasprést csinálj + függeszkedve lábemelést. Ezek a jó hasizomgyakorlatok. Minden nap sem kell hasizomra edzeni, elég heti 3 is. Tehát összefoglalva: sajnos semmit nem csinálsz jól.
2015. márc. 16. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A teljes felülést én sem ajálom.Én csak olyan 'negyed' felüléseket csinalok,pumpálás szerűen.Közben persze konentrálok a hsizomra,rá is feszitek közben.Akad még jópár jó gyakorlat hasizomra.Próbld ki azokat is.
2015. márc. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem amúgy sosem az emelés jön be. hanem a negatív szakasz, hogy engeded vissza,és közben végig feszíted
2015. márc. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

500,

bár én 1000 szoktam óránként

2015. márc. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!