Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az normális hogy ha sokat...

Az normális hogy ha sokat edzek/sportolok utána egyre többet akarok "kefélni"?

Figyelt kérdés

Mindig is sportoltam valamilyen formában, de legtöbbször hébe-hóba ahogy éppen kedvem volt.Azt tudni kell rólam hogy orvosok 1 betegségből csináltak kb. négyet.Nem tudtam magam normálisan kezeltetni, és úgy döntöttem akkor marad a sport.6-8 hónapja edzek rendszeresen, de 1 hónapja szinte mindennap edzek és azért néha kijárok futni is.


Érdekes hogy eddig amikor dolgoztam (gépész vok), amikor még beteg sem voltam, minden műszakban rámjött az ásítás, mindig aludni akartam.Most meg semmi, annyira megnőtt a kitartásom, hogy egy kemény műszak(3műszak) után sem fáradok el, sőt hazaérve sem érzem azt hogy le kellene pihennem.És ráadásul ezt betegen.


De a fő kérdés a lényeg:D

Normális hogy ennyit akarok a barátnőmmel lenni?

Eddig nem "igényeltem" a mindennapi szexet, elég volt heti 2-3 is.Na most akkor vagy az van hogy sok tesztoszteron termelődik és az megdob nagyon. Párom nem is bírja. Na most mit csináljak?? - csak azért mert a manuális levezetéssel is kb. ugyanaz a helyzet :XD

Szóval mikor könnyitek magamon és utána befekszek az ágyba, nem telik el sok idő és már áll a cerka :)



2015. márc. 18. 08:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

Rendszeres mozgás: A tornagyakorlatok friss vérrel látják el a szaporítószerveket és a hangulatot is feldobják, mivel elősegítik a jókedvért felelős vegyületek, az endorfinok termelődését az agyban. Több tanulmány is rámutat, hogy a rendszeresen sportoló férfiak kevésbé küzdenek szexuális jellegű zavarokkal.

A mozgást követő egy órán belül megemelkedik a tesztoszteron szintje is, és ettől szexre fogékonyabbnak érezzük magunkat.


Vedd rá a párodat is,hogy sportoljon így majd ő is gyakrabban fogja kívánni.

2015. márc. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy meg mondom neki hogy sportoljon. Bár régen aerobikozott is....


Amugy meg hat tudnátok régen mikor beteg lettem akkor nehezen viseltem a bajokat.Elkezdtek nyugtatókkal/hagulatjavítókkal/antidepresszensokkal tömni. Nagyon szar volt, sokszor fel sem állt.

2015. márc. 18. 08:39
 3/8 anonim ***** válasza:

Mert az antidepresszánsoknak egyik mellékhatásuk,hogy csökkenti a potenciált és merevedési gondokat okozhat.

Milyen betegséged van?

2015. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az ex-barátnőm a Velencei tó közelébe lakik én pedig itt Budapesten. Amikor innen letekertem bicajjal, hozzá naponta 3-szór csináltam vele, más körülmények között csak napi kétszer vagy egyszer. Szóval úgy van ahogy az előző mondja. Ha a barátnőd szeret bicajozni, meg túrázgatni akkor próbáld meg arra rávenni, és akkor az erdőben és a természetben is szeretkezhettek (annál nincs is jobb), bár ahhoz nem árt, ha jó idő van. Egészségetekre. :)
2015. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Vastagbél gyulladással kezdődött, ezt kezelték félre és ez miatt lett több is sajnos. De legalább ez tünetmentes.
2015. márc. 18. 10:26
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy tavaly túrázgattam is haverokkal (Kb. 10km) míg ki nem fordult a bokám egyszer 90 fokban :) jó lenne elkezdenem megint, és gondoltam arra hofy rá veszem a párom, ugy is mostanában nagy segget növesztett :XD
2015. márc. 18. 10:28
 7/8 anonim ***** válasza:
Az erdei dugás a legjobb... :)
2015. márc. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagy kofferbe lehet jól pakolni.Inkább mint,hogy gizda legyen.De a sport az ettől függetlenül mindig jó!
2015. márc. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!