Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régen kondiztam, de most...

Régen kondiztam, de most nincs rá időm (tanulok). Nagyon vékony vagyok, nehezen is hízok, kb. soha nem voltam elzsírosodva, kicsit sem. Érdemes úgy több szénhidrátot bevinni, hogy semmi sport nincs a napirendemben? Megerősödhetek?

Figyelt kérdés

Most tényleg irtó vékony vagyok. Ez így nagyon nem nyerő.

Mintha éheznék.

De azt se akarom, hogy zsíros legyek.

Régen kondiztam és úgy tömegeltem. Nagyon minimálisat fejlődtem, de valami sikerült.


2015. márc. 18. 21:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha nem edzel de sokat eszel, akkor annak az lesz az eredménye, hogy hamarosan elhízol, hiába nem vagy hízékony fajta. És akkor most képzeld el a vékony csontozatodat hájjal. Ugye nem fest túl jól?

Otthon is lehet edzeni. Én beszereltem magamnak is kis házi konditermet és itthon edzek. Kaja nélkül meg nem fog menni. Otthonra vegyél szépen 2db 20 kilós egykezest meg 4 ezerért egy húzódzkodó rudat és kezdj el edzeni. Két szék között meg lehet tolódzkodni. Aztán csinálj egy étrendet, szépen tervezd meg és kezdd el. A levelekre válaszolást zavard le egy óra alatt. Csinálj magadnak előre kaját, készítsd el pár nappal előre az élelmet és akkor nem kell előtte való este csinálni. Az edzést le lehet zavarni kb. 50 perc alatt is, ha gyors vagy. A zuhanyzás meg kb. 3 perc. Simán le lehet zuhanyozni három perc alatt, kétszer tetőtől-talpig le lehet mosni magad, öblítéssel együtt. Menni fog az. Nincs lehetetlen, ha nagyon akarod.

2015. márc. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!