Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Régen kondiztam, de most...

Régen kondiztam, de most nincs rá időm (tanulok). Nagyon vékony vagyok, nehezen is hízok, kb. soha nem voltam elzsírosodva, kicsit sem. Érdemes úgy több szénhidrátot bevinni, hogy semmi sport nincs a napirendemben? Megerősödhetek?

Figyelt kérdés

Most tényleg irtó vékony vagyok. Ez így nagyon nem nyerő.

Mintha éheznék.

De azt se akarom, hogy zsíros legyek.

Régen kondiztam és úgy tömegeltem. Nagyon minimálisat fejlődtem, de valami sikerült.


2015. márc. 18. 21:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
Edzés nélkül nem leszel izmos, erős, főleg, hogy írod, hogy még edzéssel sem nagyot ment. Pedig azzal menne, jó étrenddel.
2015. márc. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
A nincs időt csak kifogás. Én 12 órázás után is elmegyek futni.
2015. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Akinek iskola mellett nincs ideje edzeni, az hazudik. Ha azt mondod, hogy minden nap 4ig iskolában vagy, utána este 10-ig dolgozol, akkor azt mondom oké.


Kajálást meg lehet oldani: eszel szünetekben, lényegtelen meddig vagy iskolában, viszel annyi kaját, hogy elég legyen egész napra. Hazamész tanulsz még ha úgy van, este elmész edzeni 1 órát, és meg is vagy.

2015. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Montizsolt

Tudom. Tanultam!

Most csak azt nem akarom, hogy nagyon vékony legyen.

Ha nem vagyok hajlamos a hízásra, akkor ne is erőltessem a kaját, vagy azért van értelme? (így edzés nélkül)


2-nak:

5-kor indulok reggel.

3-ig munka, utána egyenesen megyek külön órára. 4-re odaérek, 7-ig ott vagyok. 8-ra hazaérek, majd kajálok, zuhany, válaszolok a levelekre (neten üzletelek, hogy legyen egy kis plusz pénzem) aztán - Jó esetben - 11-kor lefekszem.


Kérlek, szúrd be az edzést!

Kíváncsian várom mikor, hogy lenne időm?!

2015. márc. 18. 22:31
 5/11 anonim ***** válasza:
8-ra hazaérsz, vacsi, levelezés max 9-ig, utána van időd.
2015. márc. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nem csak levelezek.

Rendelem, csomagolok, jegyzetelek.

És ott van még, hogy másnapra kell kaja (ami azért nem kenyér 2 szelet felvágottal) és zuhanyozni is szokás (legalábbis én szoktam!).


És amúgy az otthoni edzés szerintem nem igazán nevezhető (rendes) edzésnek.

2015. márc. 18. 23:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor vékony maradsz, ha csak a kifogás van.
2015. márc. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben marad a hétvégi edzés. 2 napra felbontod az edzést, és leedzel mindent azalatt a két nap alatt.
2015. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

És akkor mi van ha nem edzek és sokat eszek?

Merthogy nem vagyok hízékony fajta.

2015. márc. 18. 23:56
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne edzzél hétvégén se.
2015. márc. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!